Ah şu Kaynanalar ahhhhh

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Ah şu Kaynanalar ahhhhh başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,054 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ah şu Kaynanalar ahhhhh
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mizgin

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
canm ilk bende senin gibiydim dayrem oldugu halde ilk cocukta beni 6 ay hava soguk benim ev ısınmiyo cocuk hasta olmasin diye kaynanamlarda kaldim kaldima kalacagima pişman oldum ikinci cocugimda yine dediler gel burda kal yaza kadar ben yok olmaz dedim eşim sehir dışına cıktiginda bile ben tek cocuklarla kaliyorum yinede aşaya inmiyorum inmem cünki gercekten ayni evde yaşamak cok zor ben bunu anladim biliyorum allah sana kolaylik versin en önemliside sabir versin canm cünki senin sabra cok ihtiyacin var gulum
Allah razı olsun bol dua edin bana lütfenn

Mizgin

Kayıtlı Üye
rank
valla gülum öyle olmuyo keşke öyle bende yapabilseydim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benimki gibi olmada.... benim kaynim evlendi ayri eve gitti, kayin pederim dedi kuçuk oğlumu evlendirecem ayircam nede olsa yanimda gelin var bana hizmet ediyo küçük gelin gelmesin yanima ben o an anladimdi beni kendilerine hizmet etmem icin almişlar oğlarina 🤔😒
Allah seni ne yapmasin 😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar