Ah şu Kaynanalar ahhhhh

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Ah şu Kaynanalar ahhhhh başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,205 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ah şu Kaynanalar ahhhhh
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mizgin

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma ama sana sayip cikan yok mu ? Ben bunlari aileme anlatsam herkez gelir beni o evden alip götürür. Sende biraz aklini kullan allah korusun yavruna birsey olursa napcan? Esin senin saglini düsünmüyorsa evladini hic düsünmez. Sahipsiz oldugunu esine cok belli ediyorsun oda rahat. Gidecek yerin olmadini biliyor ondan degisen yok. Ailen olmasa bile evlenmeden cevren vardir. Onlara söyle. Sen bu gidisle cok cekersin.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma ama sana sayip cikan yok mu ? Ben bunlari aileme anlatsam herkez gelir beni o evden alip götürür. Sende biraz aklini kullan allah korusun yavruna birsey olursa napcan? Esin senin saglini düsünmüyorsa evladini hic düsünmez. Sahipsiz oldugunu esine cok belli ediyorsun oda rahat. Gidecek yerin olmadini biliyor ondan degisen yok. Ailen olmasa bile evlenmeden cevren vardir. Onlara söyle. Sen bu gidisle cok cekersin.
Aile aile olsa zaten el bunu yapmaz kız zavallı hamile idi cekti cekti doğuma son dk zor yetişti neymiş suyu gelmemiş kaynana izin vermemiş doğdu dikişleri geçmedi Arap sabunu sür geçer demiş iyice hasta etti kızı şimdide kucağına çocuğunu alınca laf ediyo koca olacak adamda o kadın da ailen de senin günahını vebalini diğer tarafta nasıl ödeyecekler hepimizin etrafında cahil insanlar var ama sende yok yok yatıyorum kalkıyorum her gün dua ediyorum sana 🤲sende ya sabır ya Allah de yavrun için Allahım yardımcın olsun

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben yeni doğum yaptım bugün 15gunum ve hala dikislerim ilesmedi nzmn dikişler kendiliginde atılıyor sağ tarafimda sanki böyle pişik olmuşum gibi yanıyor ama ablama sordum dedi normaldir etler kaynıyor birbirine yapışıyor artık ilessinya cunki yatağa girince kaynnam dio 15gunun bitti hala yataktasin evin işi var gücü var öyle olmaz izin vermiyor oğlumla doğru düzgün ilgileniyim dio emzir gazını çıkart koy yatağa senin kokuna alismassin yoksa bişey yaptırmaz sana ya hiç gelip sormedi dikişlerin iyilesmismi ne durumda Allah'tan doğum yapar yapmaz ablama geçtim bebeğimi başka hastaneye sevk ettiler oda ablama yakın die oraya gittim iki hafta orda kaldım eğer o durumda kaynanam güle gelseydim halim yamandii ablam olee güzel baktiki bana Allah bilim kere razı olsun inlahh bı an öne ayrı evim olsun istiyorum vla doğumda bile bol dua ettim Allah'ım tez zamanda bana ayrı ev nasip eyle diee. İki gündür ağlıyorum resmen yeni doğum yapmışsın kaynanam gelip sormadı bile sıcak çorba yapimmi die hicc görümcem bile iki gündür morelim çok bozuk
Hadlerini bildir kocan ana kuzusu mu sana o şekilde davranmaya ne hakki var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben yeni doğum yaptım bugün 15gunum ve hala dikislerim ilesmedi nzmn dikişler kendiliginde atılıyor sağ tarafimda sanki böyle pişik olmuşum gibi yanıyor ama ablama sordum dedi normaldir etler kaynıyor birbirine yapışıyor artık ilessinya cunki yatağa girince kaynnam dio 15gunun bitti hala yataktasin evin işi var gücü var öyle olmaz izin vermiyor oğlumla doğru düzgün ilgileniyim dio emzir gazını çıkart koy yatağa senin kokuna alismassin yoksa bişey yaptırmaz sana ya hiç gelip sormedi dikişlerin iyilesmismi ne durumda Allah'tan doğum yapar yapmaz ablama geçtim bebeğimi başka hastaneye sevk ettiler oda ablama yakın die oraya gittim iki hafta orda kaldım eğer o durumda kaynanam güle gelseydim halim yamandii ablam olee güzel baktiki bana Allah bilim kere razı olsun inlahh bı an öne ayrı evim olsun istiyorum vla doğumda bile bol dua ettim Allah'ım tez zamanda bana ayrı ev nasip eyle diee. İki gündür ağlıyorum resmen yeni doğum yapmışsın kaynanam gelip sormadı bile sıcak çorba yapimmi die hicc görümcem bile iki gündür morelim çok bozuk
Canım Allah yardımcın olsun zor valla öyle anlayışsız insanlarla yaşamak. Tamam normal doğum sezaryenden kolay ama oda doğum sonuçta dikişin var, ağrın sancın oluyor neden bu kadar küçümser bu eski kafalar normal doğumu anlamadım gitti. Kendi kızları vs olsa el üstünde tutar ama gelin ya aman ne olacak gözüyle bakılıyor. Ben bile sinir oldum Allah sabır versin. İyi bari ilk 2 hafta da olsa onlardan uzak kafa dinlemişsindir. İnşallah bir an önce kendi evine çıkarsın da kurtulursun canım. Birde ona ne ya çocuğunu ne zaman kucağına alıp ne zaman bırakacağından istersen bütün gün kucağından indirmezsin kime ne hayret bişey ya

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Benimde dikislerim gecmedi hemen pisik gbinyaniyordu doktorum bepanthol baby krem sure bilirsin dedi ondan sonra rahatladim ioler allerji yapmisti . (Normal dogum)
Lanet olasi kaynanam da sizinki gibi hastanedeyiz adi konsun okuyun ezanini acelesi var sanki . Eve geldik nezaman yikicaz bebegi ben bilmiyom yikamayi abi bilmiyosan karisma bilen biri lazim zaten dimi . 5 gun gitti geldi bunlari soyledi . 1 kez bebegimi kucagina aldi 1 haftalikken onda da agucuk gugicuk masallah dicegine . Babannem burda konusulanlari dinle gel anlat bana dedi bagirdim caagirdim kovdum evden 2 . Ayimiz bitiyor hala konusmuyorum bebegimide gostermiyorum haa bu arada altli ustlu oturuyoruz 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım bir an beni anlattın sanki. Bende 10 gün önce doğum yaptım evime geldim. Sadece ilk gün kaynnam baktı bana evimde yemek yaptı. Kendi üst katimizda oturuyor. Ertesi gün ablam geldi. Bir hafta bana baktı o olmasaydı durumum içler acisiydi üst katta olmasına rağmen bir tabak byemek bile getirmedi böyle zamanlarda insan insanı tanıyor. Çok geçmiş olsun
Benimkide aynisini yapti hastaydi tabak tabak yemek verdim ama o bana emziriyon acmisin ne yiyon ne iciyon bile demedi fesat nalet kari. Esime dedim yazdim bunlari kenara eli ayagi tutuyoken allah alsin canini yoksa ben bir kasik su vermem bakmam dedim . Zaten 6 yildir anlasamiyoruz oglu degil sanki kocasiydi da elinden aldim gibi davrandi hep sifatsiz suratsiz .

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aile aile olsa zaten el bunu yapmaz kız zavallı hamile idi cekti cekti doğuma son dk zor yetişti neymiş suyu gelmemiş kaynana izin vermemiş doğdu dikişleri geçmedi Arap sabunu sür geçer demiş iyice hasta etti kızı şimdide kucağına çocuğunu alınca laf ediyo koca olacak adamda o kadın da ailen de senin günahını vebalini diğer tarafta nasıl ödeyecekler hepimizin etrafında cahil insanlar var ama sende yok yok yatıyorum kalkıyorum her gün dua ediyorum sana 🤲sende ya sabır ya Allah de yavrun için Allahım yardımcın olsun
Her zaman diyorm kocan koca olacak karısına sahip çıkacak kocası koca değil iyi dayak lazm bunun kocasına

Betüllife

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalide, Gelin ile ilgili bu sohbete denk geldim lütfen izleyin hatta... 7.dakika 16. Saniyedenden sonra bir hikaye anlatıyor bambaşka

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım insalahhh

İnsah Şuan bile dikişim ilesti bı parca kaldı brnde neyin nesi anlamadım ama açıyor bı turlu hastaneye gidemiyorum cuma günü rendavum vardı eşim götürmedi e ben tek gidemedim çok bulaniyoum artikk

İnsah Şuan bile dikişim ilesti bı parca kaldı brnde neyin nesi anlamadım ama açıyor bı turlu hastaneye gidemiyorum cuma günü rendavum vardı eşim götürmedi e ben tek gidemedim çok bulaniyoum artikk

Aminnnnn
bence kendini ihmal etme sen kendini düşunmessen kimse seni düşünmez bence git hastaneye ne kaynanan nede eşin düsunmuyosa sen kendini ve evladini düşun sana bişey olsa o küçücuk yavru yu düşün eşin düsunmuyosa yapcak bişey yok gulum

Amin canım insalahhh

Aminnnnn
canm bişey daha söylim dikişlerin iğleşmiyosa soguk aldigin icindir patiksiz terliksiz hirkasiz gezme yoksa bu dikişler kolay kolay iğleşmez canm cok dikkat et kendine

Son düzenleme:

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman diyorm kocan koca olacak karısına sahip çıkacak kocası koca değil iyi dayak lazm bunun kocasına
Koca koca olmuyorsa kadında kadın olmasın kadınlık yapmasın. Hem uckurunun keyfini qörcem hemde rezillik çekecem warmi böyle bisey. Yüz wermesin. Ana poku karıştıran anasının pokunda yatsın kalksın hiç umurumda olmaz. Böyle bi eşim olsa yapacaqm tek şey bu olur. Adamlik yapmayana hanimlik yakışmaz.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Koca koca olmuyorsa kadında kadın olmasın kadınlık yapmasın. Hem uckurunun keyfini qörcem hemde rezillik çekecem warmi böyle bisey. Yüz wermesin. Ana poku karıştıran anasının pokunda yatsın kalksın hiç umurumda olmaz. Böyle bi eşim olsa yapacaqm tek şey bu olur. Adamlik yapmayana hanimlik yakışmaz.
Valla kuzum ben kocamda anacı Allah var çocukta oldu akillanmadi hergun anasn gider anası ağzına s.c hala anasinin ağzına bakar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar