Ahh şu doktorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla kurt tarafından oluşturulan Ahh şu doktorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,311 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ahh şu doktorlar
Konbuyu başlatan Leyla kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Bir Haftadır ağrılarım vardı 😢 sırada bulamadım bi acile gidiyim dedim acile geldim doktor bana niye acilden geliyorsun bidaha acilden gelemesin diye bağırdı gerçekten okadar kirildimki Allah bizi iyi doktorlarla karşılaştırsın😢😢

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bağırıyor ya ne hakla siz bana nasıl bağırırsınız diyemedin mi hemen arayıp şikayet et canım cimere

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Dedim tabikide çekip gidemedim işte hastaneden ağrılarım vardı yaa
Yok niye gidecen zaten onların görevi o ağrılar içinde birde onu mu dinleyeceksin tabiki bakacaklar ay sinir oluyorum bu tiplere ya sakın alttan alma direk cevabını ver birşey derse canım cimere şikayet edeceğini söyle bazıları ancak bu dilden anlıyor tatlı dil yaramıyor

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bir Haftadır ağrılarım vardı 😢 sırada bulamadım bi acile gidiyim dedim acile geldim doktor bana niye acilden geliyorsun bidaha acilden gelemesin diye bağırdı gerçekten okadar kirildimki Allah bizi iyi doktorlarla karşılaştırsın😢😢
Benim annem bir kere randevulu hastaneye gitti doktor şizofrenmiydi neysi annemden öncekş hastasına sinirlenmiş anneme ters ters konuştu ki annem emekli hemşiredir o halde bile anneme yahu siz anlamıyormusunuz anlamakta zorluk mu çekiyorsun falan dedi annemde siz kimsiniz ki bemim zekamı küçümsüyorsunuz dedi sadece kadın bağırıp çağırmaya başladı güvenlik çağırdı bende kadının hareketlerini videoya çektim adı soyadıyla birlikte cimere yolladım sonrasında anneme yalvarıp yakarmalar vs ama geri dönmedik yani hakkınızı savunun siz bir saygısızlık yapmadığınız sürece haksız konuma düşmediğiniz sürece asla taviz vermeyin.

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Yok niye gidecen zaten onların görevi o ağrılar içinde birde onu mu dinleyeceksin tabiki bakacaklar ay sinir oluyorum bu tiplere ya sakın alttan alma direk cevabını ver birşey derse canım cimere şikayet edeceğini söyle bazıları ancak bu dilden anlıyor tatlı dil yaramıyor
Bağırdım kız arilarim olduhu için hiç Altan allacak halim yoktu Allah'ın cezaları işte 🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim annem bir kere randevulu hastaneye gitti doktor şizofrenmiydi neysi annemden öncekş hastasına sinirlenmiş anneme ters ters konuştu ki annem emekli hemşiredir o halde bile anneme yahu siz anlamıyormusunuz anlamakta zorluk mu çekiyorsun falan dedi annemde siz kimsiniz ki bemim zekamı küçümsüyorsunuz dedi sadece kadın bağırıp çağırmaya başladı güvenlik çağırdı bende kadının hareketlerini videoya çektim adı soyadıyla birlikte cimere yolladım sonrasında anneme yalvarıp yakarmalar vs ama geri dönmedik yani hakkınızı savunun siz bir saygısızlık yapmadığınız sürece haksız konuma düşmediğiniz sürece asla taviz vermeyin.
Aslaa Kendimi ezdirmem sadece arilarim vadi okadar halim yoktu zaten gece uyuyamdim resmen bide senle uğraşamam dedim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka ya acildir mecbur bakmaya şerefsiz deseydin acil olmasa gelmezdim buranın adı acil şerefsiz

Tüm sayfalar yüklendi.