Aileden yana hiç sansım yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Aileden yana hiç sansım yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,963 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Aileden yana hiç sansım yok
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım benim çok zor bir durum gerçekten yaa zaten en çok da eşinden destek bekliyor insan bu dönemde sen bol bol dua et sabret kendine sıkıntı yapma bebegınle ilgilenmen lazım bu günlerde geçip gider Allahın izniyle bol bol dua et bende senin için çok dua edeceğim ınan Rabbim güç kuvvet versin inşallah 🤲 Benimde 23 gün oldu doğum yapalı sağolsun annem ilgileniyor bizimle ama kayınvalıdem yüzünden eşimle aramız bozuldu ayrılma noktasındayız bizde böyle bir dönemde bile rahat bırakmıyorlar anlayış göstermiyorlar hiç bişeye ya brnde vok bunalmıs durumdayım şu 2 gundur Rabbim yardim etsin gerçekten bızlere 🤲🤲
Sagol canım Allah yardımcın olsun seninde insanları anlamak çok zor vallahi ne istiyorlar anlamıyorum ki bırakın herkes yuvasında mutlu olsun neyşn kıskançlığı bu anlamıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar