Sorum var Yanakta şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Yanakta şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 125 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yanakta şişlik
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar Yine bir diş şeyine girdik hadi hayırlısı 17 aylık kızımın 3 gündür sıkıntısı var 2 gün ateşlendi ateşi düştü şükür iştah sıfır uyku öyle böyle damaklar kıpkırmızı bide sağ yanağı şişti bu şişlik diş zamanı olur mu korkulacak bişey değil dimi geçer yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Yine bir diş şeyine girdik hadi hayırlısı 17 aylık kızımın 3 gündür sıkıntısı var 2 gün ateşlendi ateşi düştü şükür iştah sıfır uyku öyle böyle damaklar kıpkırmızı bide sağ yanağı şişti bu şişlik diş zamanı olur mu korkulacak bişey değil dimi geçer yani
Ya olabilir alsında kayranın da mesela biz diş çıkaracağını ağzının kenarında çıkan nokta nokta beneklerden anlıyoryz kuzum olamaz demiyorum ne zaman diş çıkarwcak olsa alerji olmuş gibi dudak kenarları çenesi hep kırmızı kırmızı benek oluyor

Ya olabilir alsında kayranın da mesela biz diş çıkaracağını ağzının kenarında çıkan nokta nokta beneklerden anlıyoryz kuzum olamaz demiyorum ne zaman diş çıkarwcak olsa alerji olmuş gibi dudak kenarları çenesi hep kırmızı kırmızı benek oluyor
Evet doğada da oldu geçenlerde canım ya böyle hasta olduklarında hiç dayanamıyorum gerçekten yemek yok huysuz uyku 0 zaten benim ayak kırık ah ahh😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah kolaylık versin canım inşallah tez zamanda çıkarır diş zamanları benim kabusum resmen🙈🙈😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.