Sorum var Meme de şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Meme de şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 381 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme de şişlik
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar bugün duştan sonra sag mememin en altında ceviz kadar şişlik olduğunu farkettim ama iç kısmında dışarda değil şişlik ve dokununca ağrıyor emziriyorum bu arada neyden olabilir
Canım geçmezse doktora git ummaca derler ondan olblrsin yani bir şeyde nefsin kalmış olblr yeterince o göğsünü emzirmuyor olblrsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugün duştan sonra sag mememin en altında ceviz kadar şişlik olduğunu farkettim ama iç kısmında dışarda değil şişlik ve dokununca ağrıyor emziriyorum bu arada neyden olabilir
Bol bol o göğüsümle emzir canım. 2 günden fazla şişlik orada durursa doktora görün mastit olabilir . Kendini üşütme ve göğüsüne masaj yap saat yönünde

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmezse doktora git ummaca derler ondan olblrsin yani bir şeyde nefsin kalmış olblr yeterince o göğsünü emzirmuyor olblrsin
Ayyy geçen komşuya gitmiştik tatlı vardı yemedim ama canım çekmişti ondan mı acaba keşke yeseymişim 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol o göğüsümle emzir canım. 2 günden fazla şişlik orada durursa doktora görün mastit olabilir . Kendini üşütme ve göğüsüne masaj yap saat yönünde
Kötü bişey olmasın da mastit geçici bişey ama değil mi ?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy geçen komşuya gitmiştik tatlı vardı yemedim ama canım çekmişti ondan mı acaba keşke yeseymişim 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kötü bişey olmasın da mastit geçici bişey ama değil mi ?
Evet canım geçici ben oğlumu emzirirkwn 3 4 ayda bir olurdum anam ağlardı tabi 😂😂. Aaa bak oda olabilir kayra 5 aylıkken yanımızda komşular mangal yapıyordu acayip canım istemişti 😂😂 o gün göğüsüm taş givi olup ağrımıştı heon. Annemgil süt umması diyor ona

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım geçici ben oğlumu emzirirkwn 3 4 ayda bir olurdum anam ağlardı tabi 😂😂. Aaa bak oda olabilir kayra 5 aylıkken yanımızda komşular mangal yapıyordu acayip canım istemişti 😂😂 o gün göğüsüm taş givi olup ağrımıştı heon. Annemgil süt umması diyor ona
Ay insan bir tabak getirir kokmuştur diye ne insanlar var ya valla komşu bana çokta ısrar etti ye diye de ben yemedim ama bunun üstünden bir hafta geçti nerdeyse 😁

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar