Sorum var Vajinada şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan Vajinada şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 416 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada şişlik
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar sorum 30 haftalık gebeyim vajinam şişmis yanması ayrı var bugün 5 kez iç çamaşırı değiştirdim ne olursunuz başına gelen varsa söylesin ne yaptığını dayanamıyorum artık canım yanıyor akıntı şişme kaşıntı yanma ne ararsan var lütfen yardım bilgisi olan varmı varsa söylesin çok kötü durumdayim cidden doğuma kadar 10 hafta var nasıl dayancam artık gücüm yok agirlwsmada var iki yaşında kızım var açısından hiçbir şey yapamaz hale geldim 😭😭😭😭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Acilen doktora görünmelisin enfeksiyon+mantar oluşmuş ilaç ve krem tedavisiyle atlatırsın

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Gittim ka
Acilen doktora görünmelisin enfeksiyon+mantar oluşmuş ilaç ve krem tedavisiyle atlatırsın
Kaç kez dedim olabilir dedi ama normal değil ilk kızımda böyle olmamıştı bı tane travzol krem yazdı sürdüm içinede koymam için vitil verdi ama nafile bakmadılar bile nasıl şişkin bir halde olduğuna aylardır ilişkiye bile girmiyorum yani bu sorun olabilir diye yeterki iglessin sürekli iç çamaşırıda değiştiriyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar sorum 30 haftalık gebeyim vajinam şişmis yanması ayrı var bugün 5 kez iç çamaşırı değiştirdim ne olursunuz başına gelen varsa söylesin ne yaptığını dayanamıyorum artık canım yanıyor akıntı şişme kaşıntı yanma ne ararsan var lütfen yardım bilgisi olan varmı varsa söylesin çok kötü durumdayim cidden doğuma kadar 10 hafta var nasıl dayancam artık gücüm yok agirlwsmada var iki yaşında kızım var açısından hiçbir şey yapamaz hale geldim 😭😭😭😭
Bence muhakkak ihmal etmeden doktora gorunlemesin canım enfeksiyon vea tar oluşumu olabilir gerekli ilaçları tedavi doktorun uygulayacaktir artmadan tedavi edilmesi lazım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Gittim ka

Kaç kez dedim olabilir dedi ama normal değil ilk kızımda böyle olmamıştı bı tane travzol krem yazdı sürdüm içinede koymam için vitil verdi ama nafile bakmadılar bile nasıl şişkin bir halde olduğuna aylardır ilişkiye bile girmiyorum yani bu sorun olabilir diye yeterki iglessin sürekli iç çamaşırıda değiştiriyorum
Geçmi olsun Mantar Enfeksiyon var fitil kullanmalısın krem iyileştirmez

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Geçmi olsun Mantar Enfeksiyon var fitil kullanmalısın krem iyileştirmez
Fitil de kullandım nafile teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence muhakkak ihmal etmeden doktora gorunlemesin canım enfeksiyon vea tar oluşumu olabilir gerekli ilaçları tedavi doktorun uygulayacaktir artmadan tedavi edilmesi lazım
Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gittim ka

Başka doktora tekrar görün canım hamilelikte sık sık enfeksiyon ve mantar olur antibiyotik tedavisi olması şart

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Fitil de kullandım nafile teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Rica ederim ama Demekki doğru fitil deyilmiş toktor tavsiyesiyle başkasını kullanmalısın

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hemen enfeksiyon yani intaniye bölümüne git sana orda tahlil yapıp bakması ni şöyle yoksa bebeğine de zarar verebilirsin aynı tedaviyi bende oldum ama senin kadar beklemedim ben kaç doktora gittim eni sonu iğne vuruluyorum hergun

Tüm sayfalar yüklendi.