Sorum var Vajinada şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evingzg tarafından oluşturulan Vajinada şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada şişlik
Konbuyu başlatan evingzg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar sorum 30 haftalık gebeyim vajinam şişmis yanması ayrı var bugün 5 kez iç çamaşırı değiştirdim ne olursunuz başına gelen varsa söylesin ne yaptığını dayanamıyorum artık canım yanıyor akıntı şişme kaşıntı yanma ne ararsan var lütfen yardım bilgisi olan varmı varsa söylesin çok kötü durumdayim cidden doğuma kadar 10 hafta var nasıl dayancam artık gücüm yok agirlwsmada var iki yaşında kızım var açısından hiçbir şey yapamaz hale geldim 😭😭😭😭
Muhtemelen enfeksiyon olmuş canım mutlaka doktoruna danış

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi akşamlar sorum 30 haftalık gebeyim vajinam şişmis yanması ayrı var bugün 5 kez iç çamaşırı değiştirdim ne olursunuz başına gelen varsa söylesin ne yaptığını dayanamıyorum artık canım yanıyor akıntı şişme kaşıntı yanma ne ararsan var lütfen yardım bilgisi olan varmı varsa söylesin çok kötü durumdayim cidden doğuma kadar 10 hafta var nasıl dayancam artık gücüm yok agirlwsmada var iki yaşında kızım var açısından hiçbir şey yapamaz hale geldim 😭😭😭😭
Merhaba canım gebelikte gayet normal deniliyor doktor hatta ilaç bile yazmıyor ama ısrarla tekrar git tekrar söyle travacort köylü beyazlı yazarsa eğer bir kere kullan çok faydasını göreceksin emin ol

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemelen enfeksiyon olmuş canım mutlaka doktoruna danış
Teşekkürler 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım gebelikte gayet normal deniliyor doktor hatta ilaç bile yazmıyor ama ısrarla tekrar git tekrar söyle travacort köylü beyazlı yazarsa eğer bir kere kullan çok faydasını göreceksin emin ol
11inde randevum var gitcem söylicem artık şişkinliğe dayanamiyorum teşekkür ederim 🤗

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende yasamıştım 38 haftalıkken..
Normal doğum yapmam gerekıyoken mantar yüzünden afedersiniz 10 cm açıklık gözükmedi ve o esnada bebegım kakasını yiyince sezeryan olmak zorunda kaldım..
Bence doktorunuzu Değişin yada ılaclarınızı degısmesını söyleyin riske atmayın

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende yasamıştım 38 haftalıkken..
Normal doğum yapmam gerekıyoken mantar yüzünden afedersiniz 10 cm açıklık gözükmedi ve o esnada bebegım kakasını yiyince sezeryan olmak zorunda kaldım..
Bence doktorunuzu Değişin yada ılaclarınızı degısmesını söyleyin riske atmayın
Allah korusun ben sezeryan olursam evde bı kızım daha var inş normal doğum olur inanki şuana kadar kaçtane doktor değiştirdim bı tane düzgün denk gelmedi bana ilk kızımdada böyle olmuştu umurlarinda değil yani ben ilk kızımı az daha kaybediyordum doğumda 5 cm açılmam var beni lavobaya yolladı git büyüuk abdestini yap demişti kusura bakma kabizdim orda meyersem ikiniyormuşum egerki doktor gelmeseydi bebeğim başı gozukmüş kızım çıkardı ve beyni yere değerdi ölürdü yani kurban olduğum rabbim bı kez daha bu gittiğime gidiyim soriyim bakalım teşekkür ederim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş Olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar