Airfryer tavsiyesine ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Airfryer tavsiyesine ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,058 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Airfryer tavsiyesine ihtiyacım var
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba. Evde kızartma yapmaktan bunaldığım için bu ay airfryer alacağım kullanan varsa özellikle patates kızartmasını çıtır çıtır yapan marka önerilerinize ihtiyacım var🌸☘️
Benim Philips airfryer Xl kullanıyorum memnunum tavuğu felan mangalda yapmış gibi çok güzel oluyor rezidans bölümü kapalı olmadığı için. Tek zor kısmı rezidas temizleme bölümü onuda her kızartma yada bişey ısıtıp pisirdigimde ısısı azalınca bezle siliyorum hep bıylece derinlemesine temizlemeye gerek kalmıyor
Hanımlar merhaba. Evde kızartma yapmaktan bunaldığım için bu ay airfryer alacağım kullanan varsa özellikle patates kızartmasını çıtır çıtır yapan marka önerilerinize ihtiyacım var🌸☘️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben bu makinayla çiğköfte pasta kek kurabiye hamuru ekmek hamuru içli koftenin dışı fellah köftesi kofteli bunla yapiyom çok isime yariyor tavsiye ederim gamze ben rabbim sağlık versin yemek yapmayı da yemeyide seviyorum🤣🤭🤭 memleket olarakta öyleyiz
Yardımcıların varmis demek ki ondan hep mutfaktasin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar