Akıl verin kizler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çiçeğim tarafından oluşturulan Akıl verin kizler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 962 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akıl verin kizler
Konbuyu başlatan Çiçeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alfa1

Çiçeğim

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 9 sene evli kaldım iki çocuğum vardı ve sürekli her türlü şiddet görüyordum ailesi de cabasi ve en sonunda iftira attı bânâ baba evine geldim hamile olduğumu anladım o hafta şimdi 34 hafta oldu ne yapacam bilmiyorum üç çocuk gel diyor bânâ bir yanım git diyor bir yanimda çocukların hergun seni kanlar içinde görüne sefalet ceksinler

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla Allah yardım etsin öncelikle Allah sağ sağlim kucağına almaya nasip etsin bebeğini de. Bence çekilecek iş değil şiddet söz konusuysa ha baba evinde nasılsın koca evinde nasılsın bi tart ölç. Ama şiddetin biteceğini hiç sanmam 2 değil 2 değil 3 üncü çocuk oluyor hala böyle sonuçda değişmez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla Allah yardım etsin öncelikle Allah sağ sağlim kucağına almaya nasip etsin bebeğini de. Bence çekilecek iş değil şiddet söz konusuysa ha baba evinde nasılsın koca evinde nasılsın bi tart ölç. Ama şiddetin biteceğini hiç sanmam 2 değil 2 değil 3 üncü çocuk oluyor hala böyle sonuçda değişmez
Tabiki yine kendi kararın ben sadece kendi düşüncelerimi söylüyorum

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 9 sene evli kaldım iki çocuğum vardı ve sürekli her türlü şiddet görüyordum ailesi de cabasi ve en sonunda iftira attı bânâ baba evine geldim hamile olduğumu anladım o hafta şimdi 34 hafta oldu ne yapacam bilmiyorum üç çocuk gel diyor bânâ bir yanım git diyor bir yanimda çocukların hergun seni kanlar içinde görüne sefalet ceksinler
Bir yerde şidder varsa orada sevgi yoktur sevginin olmadigi sayginin olmadigi bir evlilikte kolay yürümez..bence hemen gitmemelisin bir insan yedisinde neyse yetmisinde odur diye bi laf vardir.cocuklarinla beraber eger sigabiliyosan baba evinde kal bence en azindan burnu sürter.ha esini taniyan sensin eger ki birdaha yapmam deyince yapmayacak insansa o zaman cocuklarin hatirina bir sans ver derim ama yasananlari en iyi sen bildigin icin en dogru karari sen verirsin

Çiçeğim

Kayıtlı Üye
rank
Değişmiyor evet bir türlü içimden atamıyorum üzülüyorum halen ona çocuklar beni dövüyor diye konuşmak istemiyor ken ben niye halen üzülüyorum ona

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
Değişmiyor evet bir türlü içimden atamıyorum üzülüyorum halen ona çocuklar beni dövüyor diye konuşmak istemiyor ken ben niye halen üzülüyorum ona
Senin merhametinden kaynaklidir ama yuvayi disi kus yapar tamam ama her zamanda disi kus ayakta tutamaz o cocuklari sen düsunuyorsan baba olarak oda düşunmeli ona gore davranmali

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun cnm Allahım kocana akıl fikir versin şeytanı zayıf etsib

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun senin ve çocuklarının herşeyi sen daha iyi bilirsin ama bi kere yapan bi daha yapar acısa düşünse iki evladı varken yapmazdı evlatlarına yazık etme o kadar çok kadın tanıyorum ki babasız dört dörtlük bebek büyüten ve şimdiki devirde gerçekten çocuklar annesiz kalınca yetim kalıyor babanın bi önemi hükmü yok evlatları üstünde

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun senin ve çocuklarının herşeyi sen daha iyi bilirsin ama bi kere yapan bi daha yapar acısa düşünse iki evladı varken yapmazdı evlatlarına yazık etme o kadar çok kadın tanıyorum ki babasız dört dörtlük bebek büyüten ve şimdiki devirde gerçekten çocuklar annesiz kalınca yetim kalıyor babanın bi önemi hükmü yok evlatları üstünde
Babamda öyleyse hep annem bizlere baktı çslıştıda

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Keşke durum böyleyken hiç koynuna qirmeseydin başta bir çocukla kalsaydin. Yada 2 oldu 3un olmasna şans wermeseydin. Olan çocuklara oluyor rabbim kimsenin başına wermesin sıqıyorsan baba ewinde kal. Sıqmıyorsan çocukların büyuyenece sabr kalıyor qeriye. Allahm yarabbim yardimcn olsun İnsaAllah

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Keşke durum böyleyken hiç koynuna qirmeseydin başta bir çocukla kalsaydin. Yada 2 oldu 3un olmasna şans wermeseydin. Olan çocuklara oluyor rabbim kimsenin başına wermesin sıqıyorsan baba ewinde kal. Sıqmıyorsan çocukların büyuyenece sabr kalıyor qeriye. Allahm yarabbim yardimcn olsun İnsaAllah
Oluyor işte annem hep der aklım olaydı seni tek yapardım diyor ama sonuç 4 kardeşiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar