Akıl verin kizler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çiçeğim tarafından oluşturulan Akıl verin kizler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 971 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akıl verin kizler
Konbuyu başlatan Çiçeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alfa1

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 9 sene evli kaldım iki çocuğum vardı ve sürekli her türlü şiddet görüyordum ailesi de cabasi ve en sonunda iftira attı bânâ baba evine geldim hamile olduğumu anladım o hafta şimdi 34 hafta oldu ne yapacam bilmiyorum üç çocuk gel diyor bânâ bir yanım git diyor bir yanimda çocukların hergun seni kanlar içinde görüne sefalet ceksinler
Canım şiddet varsa dönme bence hiç, insanlar asla değişmiyor. 2 gün iyi olur 3. gün yine başlar. Çocukların o psikolojiyle büyümesi inan daha kötü. Onları düşün yine dönme bence. Çocukların senin yanında dimi?

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle 9 sene evli kaldım iki çocuğum vardı ve sürekli her türlü şiddet görüyordum ailesi de cabasi ve en sonunda iftira attı bânâ baba evine geldim hamile olduğumu anladım o hafta şimdi 34 hafta oldu ne yapacam bilmiyorum üç çocuk gel diyor bânâ bir yanım git diyor bir yanimda çocukların hergun seni kanlar içinde görüne sefalet ceksinler
Aman şiddet varsa hiç iyi bir yere gitmez sonu sabret doğumdan sonra toparla kendini işe gir kendi ayakları üzerinde dur hem ailene katkı da bulunursun hemde çocuklarına şiddetsiz bir hayat sunmuş olursun ailesi onu doldurmuşlardır gittiğin zaman yine şiddete uğrarsın Allahım yardımcın olsun inşallah

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor işte annem hep der aklım olaydı seni tek yapardım diyor ama sonuç 4 kardeşiz
Bunun akılla alakası yok ki evliysen o evde duruyorsan koynuna girmeme bi şansın yok ya bırakacan ya orda duruyorsan kadınlık yapmak zorundasın üzülerek söylüyorum ki çoğu erkeğin zihniyeti bu eğitim meselesi falan değil bu insanlık meselesi ve korunmak onun elinde ise hamile de kalabiliyorsun maalesef Allah yardımcın olsun ama 34 haftaya kadar baba evinde kaldıysan bence yine kalabilirsin haa diğer çocuklar var oda senin annelik vicdanına kalmış çok zor bir çıkmaz 😔

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
Sen eşinle ayrılmadan sana ve çocuklarına karşı hayrı varmıydı?o sana şiddet uygularken çocukların ne hissediyo kendi dünyalarında neler yaşıyolar.çocukların günahına girme derim ben.gerçekten değişirde hal ve hareketlerini değiştirirse tabiki barış.ama burnu sürtsün hemende gitme.birde iftira atmış.insan kendi namusuna nasıl leke getirebilir?Allah yardımcın olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.