Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Basımda nasıl duruyor Öylesine taktım önemsemedim salı falan yapmaya Ben tüylü yani pamuk şeyleri elime alamıyorum mesela peluş ayı vs şeyler elime alamıyorum bi tuhaf oluyorum kasıntı tutuyor E anne terliği tacı takımı var ben o takımın terliğini giyemem o tacı da tek satılmaz görmedim yani tek satıldığını bende bu terlikten aldım evde de bundan giyiyorum cunku ve buna uygun taç yapayım dedim sizce taç olmuş mu içime sinmedi cunku tacın kendi boncukları dönüyor kurdelede dönüyor sinir oldum uzun oldu hakkınızı helal edin fikrinize ihtiyacım var
Gayet güzel olmuş canım güle güle kullan inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Basımda nasıl duruyor Öylesine taktım önemsemedim salı falan yapmaya Ben tüylü yani pamuk şeyleri elime alamıyorum mesela peluş ayı vs şeyler elime alamıyorum bi tuhaf oluyorum kasıntı tutuyor E anne terliği tacı takımı var ben o takımın terliğini giyemem o tacı da tek satılmaz görmedim yani tek satıldığını bende bu terlikten aldım evde de bundan giyiyorum cunku ve buna uygun taç yapayım dedim sizce taç olmuş mu içime sinmedi cunku tacın kendi boncukları dönüyor kurdelede dönüyor sinir oldum uzun oldu hakkınızı helal edin fikrinize ihtiyacım var
Çok güzel olmuş maşallah🧿

Allah razı olsun kızlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 16. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık avakado büyüklügünde.
Bacaklar daha gelişmiş ve bebeğin tekmeleri özellikle 2. gebeliği ve zayıf olanlarda hissedilebilir. 18-20 haftaya kadar bebek hareketleri hissedilmeyebilir. kafa daha kolay yukarı kalkar. Uterus simfiziz üstünden 4 parmak yukarıda hissedilir. bu
dönemde 3’lü veya 4’lü test yaptırılmalı (15-18 haftalar arası).
Bebeğinizin boyu yaklaşık 17 cm ağırlıgı 110 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.