Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,430 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Akıl verin yoksa bunu atıcam komple sinirden
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Basımda nasıl duruyor Öylesine taktım önemsemedim salı falan yapmaya Ben tüylü yani pamuk şeyleri elime alamıyorum mesela peluş ayı vs şeyler elime alamıyorum bi tuhaf oluyorum kasıntı tutuyor E anne terliği tacı takımı var ben o takımın terliğini giyemem o tacı da tek satılmaz görmedim yani tek satıldığını bende bu terlikten aldım evde de bundan giyiyorum cunku ve buna uygun taç yapayım dedim sizce taç olmuş mu içime sinmedi cunku tacın kendi boncukları dönüyor kurdelede dönüyor sinir oldum uzun oldu hakkınızı helal edin fikrinize ihtiyacım var
Gayet güzel olmuş canım güle güle kullan inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Basımda nasıl duruyor Öylesine taktım önemsemedim salı falan yapmaya Ben tüylü yani pamuk şeyleri elime alamıyorum mesela peluş ayı vs şeyler elime alamıyorum bi tuhaf oluyorum kasıntı tutuyor E anne terliği tacı takımı var ben o takımın terliğini giyemem o tacı da tek satılmaz görmedim yani tek satıldığını bende bu terlikten aldım evde de bundan giyiyorum cunku ve buna uygun taç yapayım dedim sizce taç olmuş mu içime sinmedi cunku tacın kendi boncukları dönüyor kurdelede dönüyor sinir oldum uzun oldu hakkınızı helal edin fikrinize ihtiyacım var
Çok güzel olmuş maşallah🧿

Allah razı olsun kızlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.