AKINTI (RESİMLİ) Kızlar Haberiniz Olsun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan AKINTI (RESİMLİ) Kızlar Haberiniz Olsun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,376 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı AKINTI (RESİMLİ) Kızlar Haberiniz Olsun
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok özür dileyerek paylaşıyorum akıntım bu şekilde yeşil sarı arası tek seferde geliyor ve 2.resimde dün akşam çektim hergün en az 1 2 kez oluyor dikkat ederseniz su akıntısı da var doktora gittim ama çözüm yok bebeğimin suyu geliyor olabilir mi
IMG_20211217_144015.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20211217_130054_679.jpg
    IMG_20211217_130054_679.jpg
    141.3 KB · Görüntüleme: 924

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok özür dileyerek paylaşıyorum akıntım bu şekilde yeşil sarı arası tek seferde geliyor ve 2.resimde dün akşam çektim hergün en az 1 2 kez oluyor dikkat ederseniz su akıntısı da var doktora gittim ama çözüm yok bebeğimin suyu geliyor olabilir mi
Ekli dosyayı görüntüle 1348
Kac haftalık sin canım bn 25 haftaligim böyle su gelmiyor ama sarı akıntı bendede bolca var

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Seninki baya büyümüş maslh peki şu gibi olan akıntın için doktora soylemismiydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn sarı akintim çok geliyor hissediyorum peçete hep sarı sarı oluyor dedigimde norml demisti
Söyledim daha öncede zaten enfeksiyon var ama su enfeksiyondan mıdır bilemiyorum

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1348
Yani benimde akıntım çok var ama şu yok 29 haftalık hamileyim senin belki suyun olabilir doktora söyle konuş aclman varmı

hzlmhmd

Kayıtlı Üye
rank
IMG-20231023-WA0001.jpg

Merhaba arkadaşlar bende çok çok özür dileyerek paylaşıyorum ben 19 yaşındayım gebelik düşünüyorum bu renk bi akintim var reglm biteli 4 gün falan oldu bu renk tabi biraz koyu çıktı kamerada o kadar koyu değil biraz açık sonrasında beyaz bi akıntıya çevirdi sizce yumurtlama mi doğru zaman mı gebelik için?🙁

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4544

Merhaba arkadaşlar bende çok çok özür dileyerek paylaşıyorum ben 19 yaşındayım gebelik düşünüyorum bu renk bi akintim var reglm biteli 4 gün falan oldu bu renk tabi biraz koyu çıktı kamerada o kadar koyu değil biraz açık sonrasında beyaz bi akıntıya çevirdi sizce yumurtlama mi doğru zaman mı gebelik için?🙁
Bende senin yasindayim ama bende lekenlenme olmuştu ama rengi sarı değildi kahve rengimsi olması gerekiyor. Senin atdin normal akıntı oluyor galiba dende yeni evlisin benim gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar