Akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akıntı
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten mi korkmaya başladım y

Ya gerçekten mi korkmaya başladım sen de nasıl oldu peki hemn hastaneye gidio doğum mu başladı
Canım korkma sadece Dr görün için rahat etsin ben de normal doğumu bekledim 40+1 de suyum geldi öyle gittim hastaneye açıklık yoktu sezeryana alındım öncesinde bir kaç gün az az akıntı oluyordu meğerse suyum muş bebeğim strese girmiş ilk kakasını karnımda yapmış çok şükür yutmamış akciğerlerin kaçmamıştı. Seni korkutmak için söylemiyorum başımdan böyle bişey geçti sende önceden önlemini al diyorum. Dr ye görünsen USG de anlaşılır su miktarı bebeğin durumu ben senin söylediklerine göre yorum yaptım belki su değil normal akıntıdır. Vücut doğuma hazırlanıyor günün dolmuş çünkü

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkma sadece Dr görün için rahat etsin ben de normal doğumu bekledim 40+1 de suyum geldi öyle gittim hastaneye açıklık yoktu sezeryana alındım öncesinde bir kaç gün az az akıntı oluyordu meğerse suyum muş bebeğim strese girmiş ilk kakasını karnımda yapmış çok şükür yutmamış akciğerlerin kaçmamıştı. Seni korkutmak için söylemiyorum başımdan böyle bişey geçti sende önceden önlemini al diyorum. Dr ye görünsen USG de anlaşılır su miktarı bebeğin durumu ben senin söylediklerine göre yorum yaptım belki su değil normal akıntıdır. Vücut doğuma hazırlanıyor günün dolmuş çünkü
Sağolasın canım inşallah bende de bir sıkıntı yokturdur Rabbim sağlıkla evlatlarımızı kucagimza almayı nasip etsin 🤲👼

Tüm sayfalar yüklendi.