Sorum var Aklıma bişey takıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Aklıma bişey takıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklıma bişey takıldı
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
Kuzum ben sese alışdırdım küçüklüyünden eşim de işe kalkmak için alarım kuruyor onun için çalsada uyanmıyordu ilk zamandan seste uyutdum alışdı onun için
Anladım kuzum sağolasın
Kuzum ben sese alışdırdım küçüklüyünden eşim de işe kalkmak için alarım kuruyor onun için çalsada uyanmıyordu ilk zamandan seste uyutdum alışdı onun için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asla uyanamazdim eskiden alarm çalsa bile uyanamiyordum takı kızım olana kadar çit sese uyanmaya başladım alarmdan 5 dk öncesinde kalkiyordum şimdi ikinciye hamileyim artık hiç uyuyamadigim için kalkmak hiç problem değil ayın 19 una ikinci bebegimi alacağım kucagima inşallah ve tamamen uykuyu kaybedicem 🥺
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşaAllah kuzum

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Artık bebiş li hayata geçiş yapacağız Allahın izniyle hayırlısıyla peki sabahları kalkmak için eşimi işe göndereceğim zaman alarmla uyanıyorum normalde uyanamam yoksa peki alarm kursam yine nasıl olacak Bebekte uyanacak peki nasıl sabahları uyanacağım alarmsız ya da siz nasıl yapıyorsunuz kızlar eşinizi işe göndermek ve kahvaltı hazırlayıp yapmak için sabahları kendinizi bebeği uyandırmadan. Nasıl uyanıyorsunuz aklıma takıldı şimdi
Canım ben öyle uykuyu seven biriydim ki şuan kızım 3 aylık ve sesi az geldim hemen kalkıyorum annelik böyle bişey kalkarsın canım merak etme

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Artık bebiş li hayata geçiş yapacağız Allahın izniyle hayırlısıyla peki sabahları kalkmak için eşimi işe göndereceğim zaman alarmla uyanıyorum normalde uyanamam yoksa peki alarm kursam yine nasıl olacak Bebekte uyanacak peki nasıl sabahları uyanacağım alarmsız ya da siz nasıl yapıyorsunuz kızlar eşinizi işe göndermek ve kahvaltı hazırlayıp yapmak için sabahları kendinizi bebeği uyandırmadan. Nasıl uyanıyorsunuz aklıma takıldı şimdi
İlk dogduklarinda seslere tepkileri olmuyor canım büyüdükçe ilk duydukları seslere irkilebiliyorlar. O zaman sen elini göğsüne koy kendini güvende hissedince uyanmaz korkmaz ben bu şekilde yapıyordum.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence adamlar artık kendileri kalkıp yeyip gitsin yaa kadın hem bebekle uğraşsın sabaha kadar hem onlara yetişsin baya eziyet olur kendisi yesin gitsin bir zahmet onuda sen düşünme bence canım 🤗🤗😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben öyle uykuyu seven biriydim ki şuan kızım 3 aylık ve sesi az geldim hemen kalkıyorum annelik böyle bişey kalkarsın canım merak etme
Evet annelik refleksi varmış 🤗🤗 en ağır uyuyan bile en ufak hık sesinden kalkarmış ama benim uykum hafiftir baya hemen uyanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar