Kızlar aklıma bir şey takıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde B..... tarafından oluşturulan Kızlar aklıma bir şey takıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 401 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar aklıma bir şey takıldı
Konbuyu başlatan B.....
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

B.....

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 18 aylık oldu ve bayramdan sonra aşısı var fakat sağlam bebeklerde bu aşıdan sonra bir sürü sıkıntı olduğunu filan gördüm internette bundan önceki aşıları yaptırdım ve şükür bı sıkıntı çıkmadı hatta yan etki bile yapmadı azıcık ateşi çıktı o kadar ama 18 aylık aşıya çok riskli diyorlar korkuyorum yaptırmalimiyim sizce

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 18 aylık oldu ve bayramdan sonra aşısı var fakat sağlam bebeklerde bu aşıdan sonra bir sürü sıkıntı olduğunu filan gördüm internette bundan önceki aşıları yaptırdım ve şükür bı sıkıntı çıkmadı hatta yan etki bile yapmadı azıcık ateşi çıktı o kadar ama 18 aylık aşıya çok riskli diyorlar korkuyorum yaptırmalimiyim sizce
Ben 3 çocuğumada yaptırdım bi sorun olmadı ama bende en küçük kızıma cuma günü yaptırdım aşıyı kolu kızardı geçer dedim bugün baktım kabarmış kolu anlamadım diğer çocuklarımda böyle birşey olmadı yani aşıyı yaptırman gerekiyor çocuğunun sağlığı açısından

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğluma yaptırdım bi sorun yaşamadım canım ateş çıkıyor ama oda her aşı da olur yani

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bilmiyorum ki cnm

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 çocuğumada yaptırdım bi sorun olmadı ama bende en küçük kızıma cuma günü yaptırdım aşıyı kolu kızardı geçer dedim bugün baktım kabarmış kolu anlamadım diğer çocuklarımda böyle birşey olmadı yani aşıyı yaptırman gerekiyor çocuğunun sağlığı açısından
Ilık bir dus aldirdin mi bacim? Demin senin konunda yazmayi unuttum ama ılık duş bayagi iyi gelmisti benim cocuguma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnternette yazılan her şey ne kadar doğru tartışılır. Artık resmen insan üzerinde kötü etki bırakmak için yalan yanlış şeyler yazıyorlar bu aşılar yıllardır yapılıyor canım kimseye kulak asma tabiki yan etkisi oluyor , ateş, halsizlik, döküntü , kızarıklık gibi ben oğluma yaptırdım hiç bir sorun olmadı ikinciye gebeyim Allah izin verirse bir kaç haftaya dğuracağım onunda aşılarını eksiksiz yaptıracağım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İnternette yazılan her şey ne kadar doğru tartışılır. Artık resmen insan üzerinde kötü etki bırakmak için yalan yanlış şeyler yazıyorlar bu aşılar yıllardır yapılıyor canım kimseye kulak asma tabiki yan etkisi oluyor , ateş, halsizlik, döküntü , kızarıklık gibi ben oğluma yaptırdım hiç bir sorun olmadı ikinciye gebeyim Allah izin verirse bir kaç haftaya dğuracağım onunda aşılarını eksiksiz yaptıracağım
Bende öyle düşünüyorum internette baş ağrısı neden olur diye yazıyorsun kansere kadar çıkıyor yani insan bakınca resmen hayattan soğuyor 🥲farklı farklı hastalık belirtileri ile karşı karşıya kalıyor insan🥲🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar