AKSARAY DEVLET HASTANESI

• Konbuyu başlatan Mutluannee
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluannee tarafından oluşturulan AKSARAY DEVLET HASTANESI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,616 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı AKSARAY DEVLET HASTANESI
Konbuyu başlatan Mutluannee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zuhalaydn
M

Mutluannee

Guest
Bende şu anda aksaray ozel.e gidiyorum mehmet zeki bey e ama ücret çok fazla geldi o yüzden doğumumu devlet te yapmak istiyorum ilk kızımı devlette yapmıştım gayet memnun kalmıştım şimdi 30 haftamdayım artık devlet e gideyim hagi doktor a gidiyordun canım bir de normal mi sezeryan mi oldun

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Bende şu anda aksaray ozel.e gidiyorum mehmet zeki bey e ama ücret çok fazla geldi o yüzden doğumumu devlet te yapmak istiyorum ilk kızımı devlette yapmıştım gayet memnun kalmıştım şimdi 30 haftamdayım artık devlet e gideyim hagi doktor a gidiyordun canım bir de normal mi sezeryan mi oldun
Ben normal olucaktim doktorumda çok istedi normal suyum bitmişti hemen suni sancı vurdular saat gece 3 30 a kadar suni sancı çektim acilmamda gayet iyi gidiyordu sonra bebeğim kakasını yaptı o yüzden sezeryana aldılar hemen zehirlemesin diye doktorumun adı Ramazan bülbül du cokta memnundum gayet ilgilenen bı doktor

M

Mutluannee

Guest
Ben normal olucaktim doktorumda çok istedi normal suyum bitmişti hemen suni sancı vurdular saat gece 3 30 a kadar suni sancı çektim acilmamda gayet iyi gidiyordu sonra bebeğim kakasını yaptı o yüzden sezeryana aldılar hemen zehirlemesin diye doktorumun adı Ramazan bülbül du cokta memnundum gayet ilgilenen bı doktor
Çok sagol uzun zamandır bir giden varmı diye araştırıyordum 2 haftaya kadar gideceğim inşallah bir görüşeyim ramazan bey e Allah razı olsun

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank
Bana mı sordunuz 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar