Sorum var Aldatildigimi ogrendim

• Konbuyu başlatan Yasemin ef
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin ef tarafından oluşturulan Aldatildigimi ogrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,145 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatildigimi ogrendim
Konbuyu başlatan Yasemin ef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
8 bucuk senedir evliyim ve delicesine severek evlendik. 3 cocugum var biri daha1 bucuk aylik ve bugun aldatildigimj öğrendim. Telefonunda birine cicek gonderdigi ogrendim bekledim belki banadir diye ama bana değilmiş 😢😢cok kötüyüm yüzüne vurdum itiraf etti. Bir davette ilk askiyla karsilasmis neymis birbirlerini cok seviyorlarmis kizin ailesi ayirmis bunlari falan filan yalan dolan neymis kiz bunun yuzunden cok acilar cekmis zorla baskasiyla evlendirmsler kadinin esi ölmüş. 6 ay once numarasini almis 1 aydir arkadss olarak konusuyorlarmis. Bir ay icinde 3 defa gorusmusler ona 2 defa çiçek almis kadinda esime cicek almis. Bana cicek almayan adam gitmiş ona cicek almis ve bugun cicekciye yazdiklarini gordum beynimden vurulmusa döndüm. Not güneşim seni seviyorum yaziyordu. Cok cikmazdayim ne yapacağım akil verin nolur yemin ederim eli elime degmedi diyor inanmiyorum 😢😢😢😢
Canım benim Allah sabır versin ne tür bir acı hissettiğini ben çok iyi biliyorum çünkü bu acıyı bu hissiyatı bende yaşadım benim eşimde beni aldatı hemde istegram bir değil on tane kadınla mecbur kaldım çocuklarımı bırakıp gidemedim bir oğlum var şuna ise 37 haftalık hamileyim çocuklarımı hatırına ona katlanmak zorunda kaldım bana söz verdi bir daha yapmiyacagina şimdi yapıyormu yapmıyormu onu bilmiyorum ama tek sabrım çocuklarım onuda Allah'a havale etim Rabb'im. Banada sanada sabır versin inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Cok kötüyüm kizlar
8 bucuk senedir evliyim ve delicesine severek evlendik. 3 cocugum var biri daha1 bucuk aylik ve bugun aldatildigimj öğrendim. Telefonunda birine cicek gonderdigi ogrendim bekledim belki banadir diye ama bana değilmiş 😢😢cok kötüyüm yüzüne vurdum itiraf etti. Bir davette ilk askiyla karsilasmis neymis birbirlerini cok seviyorlarmis kizin ailesi ayirmis bunlari falan filan yalan dolan neymis kiz bunun yuzunden cok acilar cekmis zorla baskasiyla evlendirmsler kadinin esi ölmüş. 6 ay once numarasini almis 1 aydir arkadss olarak konusuyorlarmis. Bir ay icinde 3 defa gorusmusler ona 2 defa çiçek almis kadinda esime cicek almis. Bana cicek almayan adam gitmiş ona cicek almis ve bugun cicekciye yazdiklarini gordum beynimden vurulmusa döndüm. Not güneşim seni seviyorum yaziyordu. Cok cikmazdayim ne yapacağım akil verin nolur yemin ederim eli elime degmedi diyor inanmiyorum 😢😢😢😢
Ben olsaydım adamı evden kovardım. Kendim kadın başıma gideceğime o gitsin kapı kilidini de değiştirir girmesini engellerdim. Ailesine de haber verir rezil ederdim sonra da ayrılır yoluma bakardım. Çünkü sen tepki verdiğinde pişman olacak bir süre sonra yine aynı, bu şekilde acaba yapacak mı diye ne kadar hayatını sürdüreceksin. Senin psikolojin çocuklarını etrafı da etkileyecek böylesi daha mı iyi en azından kendi yoluna bakar çocuklarına odaklanırsın acabalarla yaşamazsın annen seni bu dünya ya üzül diye getirmemiş sana iyi gelen şeyleri yap canım. Rabbim yardımcın olsun 🙏

A

Adsız anne adayı

Guest
Şunları okuyunca sanki kendim yaşamışım gibi hissettim inan çok üzüldüm Allah eşini doğru yola yonlendirsin geçici heveslere kapilmaya bayılıyorlar ama gerçekleri er ya da geç görür ins tek kötü tarafı kendinin ayrılmaması yani yarım kalan bisilerin olması

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
Çok basit canım napcagin gitcen o asiftenin saçını başını yolcan el aleme evli adamlarla oynasan edepsiz bi kadın olduğunu yaycan ay yeminle sinir oldum yakın olsaydık yardıma gelirdim bi temiz dövmek icin😡😠

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok kötüyüm kizlar
Allah korusun da yerinde ben olsam 1 saniye durmadım 3 çocuğun var diye katlanmak zorunda değilsin o aldatırken 3 çocuğu göz önüne almış mı hayır. Kaç yıl önceki aşkı depreşmiş o yok zorla vs ayrıldılar demeside palavra kusura bakmasın .Ayrıl it gibi ödeyecek snein nafakanı çocukların parasını sonra yakınsın dursun keşke yapmasaydım diye kusura bakmasın.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok basit canım napcagin gitcen o asiftenin saçını başını yolcan el aleme evli adamlarla oynasan edepsiz bi kadın olduğunu yaycan ay yeminle sinir oldum yakın olsaydık yardıma gelirdim bi temiz dövmek icin😡😠
Haklısın haklısın ama tek suç burda konuşan kandında değil ona o kadar konuşma yetkisini veren adam da adam bir adım atmasa belki kadın atmazdı oda bir hemcinsimiz yaptığı şey doğru demiyorum ama tek suçlu kadın da değil.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah korusun da yerinde ben olsam 1 saniye durmadım 3 çocuğun var diye katlanmak zorunda değilsin o aldatırken 3 çocuğu göz önüne almış mı hayır. Kaç yıl önceki aşkı depreşmiş o yok zorla vs ayrıldılar demeside palavra kusura bakmasın .Ayrıl it gibi ödeyecek snein nafakanı çocukların parasını sonra yakınsın dursun keşke yapmasaydım diye kusura bakmasın.

Haklısın haklısın ama tek suç burda konuşan kandında değil ona o kadar konuşma yetkisini veren adam da adam bir adım atmasa belki kadın atmazdı oda bir hemcinsimiz yaptığı şey doğru demiyorum ama tek suçlu kadın da değil.
Anlamıyorummm bazen yani 3cocugu var diye onun pişman olmasınımı beklesin ? O zaman sürekli aladatılmasinimi beklesin. 3cocuk için beklesin o zaman çok saçma ihanettin affı olmaz asla bir dakika dahi beklemem ihannet affı olmaz ... Ya Herkezin krndi yuvası felan diyorlar ya adam zaten sevse sevgi saygisi olsa aldatmaz bu igrencligi bidaha yapan sürekli yapar asla affedilmez

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
Allah yardımcın olsun canım yaa bırak seni 3 çocuğunu bile düşünmemiş Allah akıl fikir hidayet versin bence evden at eşini birdaha eve giremesin sürünsün ailesinede anlat durumu pişman olan o olur sende çocuklarınla yeni bir hayat kur kendine

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anlamıyorummm bazen yani 3cocugu var diye onun pişman olmasınımı beklesin ? O zaman sürekli aladatılmasinimi beklesin. 3cocuk için beklesin o zaman çok saçma ihanettin affı olmaz asla bir dakika dahi beklemem ihannet affı olmaz ... Ya Herkezin krndi yuvası felan diyorlar ya adam zaten sevse sevgi saygisi olsa aldatmaz bu igrencligi bidaha yapan sürekli yapar asla affedilmez
Katılıyorum balım sana bazı şeylerin ne yazık ki dönüşü olmuyor kimse bilmez benim aklıma her bok gelir kusura bakmasınlqr da aldatıldımtan sonra geri barışınca ben her şeyi düşünürüm acaba yine yapıyor mu en basit örneği de gece koynunq girdimi acaba o kadını düşünerek mi benimle beraber oluyor sorusu gelir aklıma . Bu yüzden sanırım affetmedim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum. Adam evini Barkını düşünmeden böyle bişey yapıyorsa kadın niye adamı düşünsün cocuklar öyle psikolojisi kötü olan bir evde neden büyümek zorunda kalsın. Asla affedilemez. Kadın psikolojisi seviyorum evim erim diyerek bir şans verse tekrar yaşamayacagina nasıl emin olabilir. Hayat acabalarla geçmez ya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum balım sana bazı şeylerin ne yazık ki dönüşü olmuyor kimse bilmez benim aklıma her bok gelir kusura bakmasınlqr da aldatıldımtan sonra geri barışınca ben her şeyi düşünürüm acaba yine yapıyor mu en basit örneği de gece koynunq girdimi acaba o kadını düşünerek mi benimle beraber oluyor sorusu gelir aklıma . Bu yüzden sanırım affetmedim
Kesinlikle aklimdakiler bitanem bu ya nerde olursa olsun hep onun yanında şüphesiyle yasiyacam her zaman güvensizlik olacak ömür boyu değmez boyle iğrenc adamı asla affetmem

Kesinlikle katılıyorum. Adam evini Barkını düşünmeden böyle bişey yapıyorsa kadın niye adamı düşünsün cocuklar öyle psikolojisi kötü olan bir evde neden büyümek zorunda kalsın. Asla affedilemez. Kadın psikolojisi seviyorum evim erim diyerek bir şans verse tekrar yaşamayacagina nasıl emin olabilir. Hayat acabalarla geçmez ya
Evet Zeynebim bazıları bazen çok saçma konuşuyor ya evin yuvan diyor ev yuva değil artık İHANETTT.... SEVGİSİ Bitmiş pislik herip kim bunu bir kadına yapıyorsa rabbim ıslah etsin inşallah hadi affetti nereye giderse gitsin mesala ben ise gitse dahi suphe duyucam güvensizlik hep olacak

Tüm sayfalar yüklendi.