Sorum var Aldatildigimi ogrendim

• Konbuyu başlatan Yasemin ef
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yasemin ef tarafından oluşturulan Aldatildigimi ogrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,141 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatildigimi ogrendim
Konbuyu başlatan Yasemin ef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle aklimdakiler bitanem bu ya nerde olursa olsun hep onun yanında şüphesiyle yasiyacam her zaman güvensizlik olacak ömür boyu değmez boyle iğrenc adamı asla affetmem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet Zeynebim bazıları bazen çok saçma konuşuyor ya evin yuvan diyor ev yuva değil artık İHANETTT.... SEVGİSİ Bitmiş pislik herip kim bunu bir kadına yapıyorsa rabbim ıslah etsin inşallah hadi affetti nereye giderse gitsin mesala ben ise gitse dahi suphe duyucam güvensizlik hep olacak
Aynen öyle kuzum öyle de hayat geçmez önce kendine sonrada o masum çocuklara ister istemez yansıyacak o psikoloji bende sinir oluyorum evim kocam çocuklarım katlanırım diyenlere. Ee senin akıl sağlığın yerinde olmadıktan sonra çocuklarına nasıl yeteceksin. Arkanda biri varsa durma git yoksa da git kadınsın güçlüsün en önemlisi annesin kendi ayaklarının üstünde durursun. Umarım arkadaşta öyle yapar

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle kuzum öyle de hayat geçmez önce kendine sonrada o masum çocuklara ister istemez yansıyacak o psikoloji bende sinir oluyorum evim kocam çocuklarım katlanırım diyenlere. Ee senin akıl sağlığın yerinde olmadıktan sonra çocuklarına nasıl yeteceksin. Arkanda biri varsa durma git yoksa da git kadınsın güçlüsün en önemlisi annesin kendi ayaklarının üstünde durursun. Umarım arkadaşta öyle yapar
İnşallah kuzum yapar inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah öyle yapar kuzum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
M

Mehriban_l

Guest
Cok kötüyüm kizlar
8 bucuk senedir evliyim ve delicesine severek evlendik. 3 cocugum var biri daha1 bucuk aylik ve bugun aldatildigimj öğrendim. Telefonunda birine cicek gonderdigi ogrendim bekledim belki banadir diye ama bana değilmiş 😢😢cok kötüyüm yüzüne vurdum itiraf etti. Bir davette ilk askiyla karsilasmis neymis birbirlerini cok seviyorlarmis kizin ailesi ayirmis bunlari falan filan yalan dolan neymis kiz bunun yuzunden cok acilar cekmis zorla baskasiyla evlendirmsler kadinin esi ölmüş. 6 ay once numarasini almis 1 aydir arkadss olarak konusuyorlarmis. Bir ay icinde 3 defa gorusmusler ona 2 defa çiçek almis kadinda esime cicek almis. Bana cicek almayan adam gitmiş ona cicek almis ve bugun cicekciye yazdiklarini gordum beynimden vurulmusa döndüm. Not güneşim seni seviyorum yaziyordu. Cok cikmazdayim ne yapacağım akil verin nolur yemin ederim eli elime degmedi diyor inanmiyorum 😢😢😢😢
Allah sebr versin 😐

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
8 bucuk senedir evliyim ve delicesine severek evlendik. 3 cocugum var biri daha1 bucuk aylik ve bugun aldatildigimj öğrendim. Telefonunda birine cicek gonderdigi ogrendim bekledim belki banadir diye ama bana değilmiş 😢😢cok kötüyüm yüzüne vurdum itiraf etti. Bir davette ilk askiyla karsilasmis neymis birbirlerini cok seviyorlarmis kizin ailesi ayirmis bunlari falan filan yalan dolan neymis kiz bunun yuzunden cok acilar cekmis zorla baskasiyla evlendirmsler kadinin esi ölmüş. 6 ay once numarasini almis 1 aydir arkadss olarak konusuyorlarmis. Bir ay icinde 3 defa gorusmusler ona 2 defa çiçek almis kadinda esime cicek almis. Bana cicek almayan adam gitmiş ona cicek almis ve bugun cicekciye yazdiklarini gordum beynimden vurulmusa döndüm. Not güneşim seni seviyorum yaziyordu. Cok cikmazdayim ne yapacağım akil verin nolur yemin ederim eli elime degmedi diyor inanmiyorum 😢😢😢😢
Çok üzüldüm.Allah o 3 çuçuqun hayatına girən o kadını mahv etsin.Allaha sıın kuzum. Bol bol dua et inşAllah çabuk zamanda eşin çok pişman olur. .

R

Rabia İnaltekin

Guest
Cok kötüyüm kizlar
Yani canım benim önce namazına basla derim Allahina yonel bol bol dua et en hayırlısını bilen Rabbimdir unutma,eşinle sakın kavga etme onu o bayana daha çok itersin sakın olmayı dene ve hiç sinir yapma ,huzursuzluk ta cikarma ,yoksa hep kendini o bayanda hisseder ,gerekirse eskisi gibi davranma kendine çeki düzen ver ama sakın onsuz kendi ayaklarının üstünde duramayacagini hisstettirme sabret Sabrin sonu selamettir Allah'a bol bol dua et Rabbim yardımcın olsun senin de çocuklarında

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
Kız seviyordusa o zaman eşinle kaçardı evlenmezdi kim kimi zorla kimese vere bilir rızası olmazsa?hepsi bahane isteyene yol çok.kocan da olmuş bitmişi yeniden açmakla çok kötü bişey yapmış.bişey diyemiyorum.kenardan söz söylemek çok rahat.bide işin içinden bakınca ayrı oluyo canım.hisslerini açıkca anlat bence.sen öğle yapıncada ben böğle oluyorum de.sen onu kesip atamıyosan benim suçum ne bunları yaşamak zorundamıyım.😔

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Cok kötüyüm kizlar
Allah ıslah etsin yaa ne kadar doyumsuz bir millet olduk😔 kendini evlatlatin için ayakta tut kuzum,kimse için üzülmeye değmez, eşin bence boşlukta ve pişman olacak, bu süreçte konusqbiliyorsaniz güzelce konuşun,ne istedigini ve onun ne düşündüğünü ogren ki ona gore yol ciz kendine🌸

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yani canım benim önce namazına basla derim Allahina yonel bol bol dua et en hayırlısını bilen Rabbimdir unutma,eşinle sakın kavga etme onu o bayana daha çok itersin sakın olmayı dene ve hiç sinir yapma ,huzursuzluk ta cikarma ,yoksa hep kendini o bayanda hisseder ,gerekirse eskisi gibi davranma kendine çeki düzen ver ama sakın onsuz kendi ayaklarının üstünde duramayacagini hisstettirme sabret Sabrin sonu selamettir Allah'a bol bol dua et Rabbim yardımcın olsun senin de çocuklarında
Hala kavga etme diyorsunuz kadın ihanete uğramış süs diyorsun nasıl bir düşünce allahiskina ya huzursuzluk çıkarma mi? Nasıl duusnce yapınız var

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Hala kavga etme diyorsunuz kadın ihanete uğramış süs diyorsun nasıl bir düşünce allahiskina ya huzursuzluk çıkarma mi? Nasıl duusnce yapınız var
Karşındakine mutlaka ne hiss ettiyini bildirmek gerekir.sakin olub hiç biçey olmamış gibi davranırsa.ooh qayet iyi hiç sorun çıkarmadı der işine devam eder.bayanda da çoook büyük yalnışlık var.adam evlenmiş çocuklar var ne diye yuvasını dğıtırsın yaa.sen numarasını bul içini iyice boşalt derim Vallaha.benim yerimde olmak istermisin diye sor.çok kötü bi durum her kes akıl fikir yürütür ama doğrusu nedir bilemeyiz.Allah yardımcısı olsun.ama susmak olmaz hiç bir koşulda.benim kaynanam sustu belki döner diyebekledi ayağı yer aldı sonra başka kadından olan çocuğunu bile getirdi ve kaynanam ona baktı.çocuğu burda belki gitmez diye.ve şimdi kaynanam ona da bakıyo kocaman adam olmuş.peder bey de bşını almış gitmiş ikisini de bırakmış nerde daha kiminle kaç çocuğu var Allah bilir.susmak hiç bişeyi hall etmiyo yani.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar