Aldatılıyorum🥺☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Aldatılıyorum🥺☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,988 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatılıyorum🥺☹️
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esoşnur

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun canım kolay değil ben 10 yıllık evliliyim ilk evlendigim gün eşime senin beni aldattığını fark edersem once seni aldatır cümle alelemin icinde seni gezilmez eder boynuzlarim sonrada 10 çocuğum olsa bile seni boşarım dedim hemen koşa koşa erkek kardesime gitmiş söylemiş oda anneme kızını ara söyle bu nasıl söz demiş annem beni aradı sen deli mi oldun bu nasıl söz dedi öyle göte böyle kaya dedim telefonu akşama kadar ortalıkta atılı götü yiyorsa yapsın

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin wpsini kopyaladım bugun yanımdan gidince Birtane kadına yazmıs yarın arkadaşlarının bekar evinde görüşeceklermiş kadını da erkek ismiyle kaydetmiş ben smdi napcam cok kötüyüm stresten ağrılar girdi üstüne üsüttüm hastayım smdi geldim hastaneden bana akıl verin ben napcam siz olsanız napardınız dün doğum günümdü gece beraberdik Hayr yanı ihtiyacını karşılamıyor olsam neyse dicem 34 haftalık hamileyim yinede Hayr demıyoum buna rağmen aldatılıyorum akıl verın bana 🥺🥺
Canim ailesine söyle ve susma bu duruma karşı sesszi kalma ne kadar susarsan o her istediğini yapacaktır Allah onu bildiği gibi yapsın 😠😠

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun canım kolay değil ben 10 yıllık evliliyim ilk evlendigim gün eşime senin beni aldattığını fark edersem once seni aldatır cümle alelemin icinde seni gezilmez eder boynuzlarim sonrada 10 çocuğum olsa bile seni boşarım dedim hemen koşa koşa erkek kardesime gitmiş söylemiş oda anneme kızını ara söyle bu nasıl söz demiş annem beni aradı sen deli mi oldun bu nasıl söz dedi öyle göte böyle kaya dedim telefonu akşama kadar ortalıkta atılı götü yiyorsa yapsın
Helal olsun çok iyi demişsin, benim eşimde asla saklamaz telefonun da parmak izim falan vardır açabiliyorum. Ama hissedersem farkedersem de alır çocuklarımı giderim arkama bile bakmam

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ne var ki yorumumda? Kadın başkasıyla birlikte olsa adam bir dk düşünür müydü? Neden kadınlar aldatılmalı hoş görsün?
Ben fikrimi belirttim ve hoş bir üslup değil bana göre canım tabiiki görüp duyuyoruz konu erkeklere gelince cinayete kadar gidiyor bu işin sonu Allah korusun.. Ben hoş görülmeli demedim ki kim hoş görebilir böyle birşeyi üstte konu hakkındaki fikrimde mevcut canımm

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Birileriyle gideceksen nereye gideceğinizi söyleme arayıp söyleyebilirler kapıda kendileri görsün ben de olsam basardim çünkü yaptım diye itiraf etmez yakalaman gerekli... Bir kere yapmış ikinciyide yapmış madem hep yapacak demek ki karakteri bu ve maalesef bizim ülkemizde erkeklerin çoğunluğu böyle rahat duramıyorlar...hatta basmadan önce çilingir çağır anahtari değiştir eve de giremesin...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar