Alerji testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Alerji testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alerji testi
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese iyi bayramlar benim kızım 9 aylık alerjik egzama var ama alerji testi yaptırmadık benim sorum şu eğitim araştırma hastanesinde alerji testi yaparlar mı 9 aylık küçük oluyor mu bizim doktorumuz test filan demedi sadece alerjik mama içir dedi çevrendeki insanlar test yaptır en azından alerjisi olmayan şeyleri yer diyor birde size sormak istedim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese iyi bayramlar benim kızım 9 aylık alerjik egzama var ama alerji testi yaptırmadık benim sorum şu eğitim araştırma hastanesinde alerji testi yaparlar mı 9 aylık küçük oluyor mu bizim doktorumuz test filan demedi sadece alerjik mama içir dedi çevrendeki insanlar test yaptır en azından alerjisi olmayan şeyleri yer diyor birde size sormak istedim
Benim kuzenim çocuğuna yaptırdı alerji testi kaç aylıkken olduğunu bilmiyorum ama yumurtaya başka şeylere daha alerjisi olduğu çıktı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşımın bebeğinde de var universite hastanesinde alerji testi yaptırdı süt alerjisi çıktı ona göre davranıyor. Bence yaptirmalisin canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sen doktoru dinle bence çevre hep konuşur zaten

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşımın bebeğinde de var universite hastanesinde alerji testi yaptırdı süt alerjisi çıktı ona göre davranıyor. Bence yaptirmalisin canım
Peki doktor mu önermiş bizim doktorumuz birşey demedi o yüzden tereddüt ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sen doktoru dinle bence çevre hep konuşur zaten
Yarın doktoru arayıp soracağım teşekkür ederim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar