Sorum var Alışveriş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesim 2620 tarafından oluşturulan Alışveriş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 450 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alışveriş
Konbuyu başlatan Prensesim 2620
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Alışverişe cikacam neler almam gerekiyooo daha çok neye ihtiyaç varrdirr
Bolca zıbın al , yenidoğan çok alma canım, eldiven eğer taktiracaksan ki ben takmadım.. şapka, ağız silme mendili, muslin örtü al , 2 3 tane battaniye al bir tanede kalın battaniye al, bolca çorap,alt üst takım al eğer kış ayında olacaksa doğum cinsiyet farketmeksizin bir iki tane külotlu çorap al benim oğlum 5 aylık aldın dışarıda giydiriyorum soğuk almasın diye

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bolca zıbın al , yenidoğan çok alma canım, eldiven eğer taktiracaksan ki ben takmadım.. şapka, ağız silme mendili, muslin örtü al , 2 3 tane battaniye al bir tanede kalın battaniye al, bolca çorap,alt üst takım al eğer kış ayında olacaksa doğum cinsiyet farketmeksizin bir iki tane külotlu çorap al benim oğlum 5 aylık aldın dışarıda giydiriyorum soğuk almasın diye
Bende oğluma kilotlu çorap giydirdim zaten erkek bebekler içinde yapıyorlar çok iyi oluyor

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Tamam cnm eldiven taktiracamm bide Araligin başına doguracam insallahh yeni doğan ney kuzum tam anlamadimm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle kuzum bazıları gülüyor buna deli oluyorum valla öyle görünmesinden daha önemli sağlığı benim için..
Bencede cnm

Aynen öyle kuzum bazıları gülüyor buna deli oluyorum valla öyle görünmesinden daha önemli sağlığı benim için..
Bencede cnm

A

Alya mom

Guest
Alışverişe cikacam neler almam gerekiyooo daha çok neye ihtiyaç varrdirr
Bende Aralık başında doğum yapicam tatlım
2 tane hastane çıkışı al çok lazım oluyo 3 parça alt üst takım yada tulum alabilirsin 5,6 tane zıbın çorap eldiven genelde sakpa takımlarda çıkıyo yetiyor ağız mendili al 5,6 tane büyük kalin battaniye nohutlu bqttaneiyw kundak için 2,3 ince battaniye kendine pijama takımı terlik çorap atlet emzirme sütyeni sezaryan doğum yapacaksan hasta bezi al kendine ped yeni doğan bez emzik küçük biboron

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bebek için 2 tane 10 lu 2 tane 5 li hastane çıkışı alırsan birkaç ay idare eder. Normal iç ince zıbınlar var ipli onlardan al, çıtçıtlı zıbın al, şapka, battaniye, ağız mendili, külotlu çorap, normal çorap
Kendin için 2-3 tane pijama takımı, emzirme sütyeni, külot, kalın çorap, hırka, terlik, hasta bezi, emzirme atletleri aklıma bunlar geldi şimdilik

Bende giydiriyorum kalpli falan 😂😂

Prensesim 2620

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebek için 2 tane 10 lu 2 tane 5 li hastane çıkışı alırsan birkaç ay idare eder. Normal iç ince zıbınlar var ipli onlardan al, çıtçıtlı zıbın al, şapka, battaniye, ağız mendili, külotlu çorap, normal çorap
Kendin için 2-3 tane pijama takımı, emzirme sütyeni, külot, kalın çorap, hırka, terlik, hasta bezi, emzirme atletleri aklıma bunlar geldi şimdilik

Bende giydiriyorum kalpli falan 😂😂
Sağol cnm aklına gelirsenizzz yazarsanizz memnun olurummm😘😘😘

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol cnm aklına gelirsenizzz yazarsanizz memnun olurummm😘😘😘
Tabiki çiçeğim bu arada kendine göğüs pedi, sütünü sağmak için pompa da al. Bebişe şampuan, havlu, sabun, kıyafetlerini yıkamak için sabun tozu, ben küvet seti aldım bazıları büyük leğende yıkıyor ama sen bilirsin, küçük lif, tarak tırnak makası seti, ıslak mendil, bez, en önemlisi pişik önleyici krem (ben dalin kullanıyorum çok memnunum) emzik tutturacaksan emzik, zincir, emzik saklama kabı, ilk gün belki sıkıntı olabilir inşallah olmaz ama biberon, mama da alabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.