Sorum var Alışveriş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze🌸 tarafından oluşturulan Alışveriş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 254 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alışveriş
Konbuyu başlatan Gamze🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar şu an Hepsiburada ebebek'te kargo bedava kampanyası var ve fiyatlar çok uygun bir bakın derim. Kısmetse Mart sonu Nisan başı gibi doğacak bebeğim kaç tane zıbın alayım kaç tane tulum alayım sizce

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam hanımlar şu an Hepsiburada ebebek'te kargo bedava kampanyası var ve fiyatlar çok uygun bir bakın derim. Kısmetse Mart sonu Nisan başı gibi doğacak bebeğim kaç tane zıbın alayım kaç tane tulum alayım sizce
Canım benden sana tavsiye çok alma ben koca gardrop doldurdum giymediği çok kaldı israf yani gerek yok 10 ar tane al doğunca kilosuna boyuna göre yine alırsın çok çabuk büyüyorlar çünkü

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım benden sana tavsiye çok alma ben koca gardrop doldurdum giymediği çok kaldı israf yani gerek yok 10 ar tane al doğunca kilosuna boyuna göre yine alırsın çok çabuk büyüyorlar çünkü
Bencede katiliyorum emineye bende doldurdum giymediği cok kiyafeti kaldi vallha 🙄

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar şu an Hepsiburada ebebek'te kargo bedava kampanyası var ve fiyatlar çok uygun bir bakın derim. Kısmetse Mart sonu Nisan başı gibi doğacak bebeğim kaç tane zıbın alayım kaç tane tulum alayım
Doğumumuz aynı zamanda 😍
Bende aldım hepsiburadadan mont falan aldım indirimi güzel ben sadece isimli tulum alıcam onun dışında almam oğlumda giydiremedim hemen büyüdü diye 4 tane yenidoğan takım aldım bana yeter 40 ı çıkana kadar onun dışında 7 8 tane zıbın aldım oğlumdan kalanlarda var genellikle seneye kış için aldım uygunken alayım diye gene sizin tercihiniz nasıl isterseniz😍

Tüm sayfalar yüklendi.