♡♡♡♡♡

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan ♡♡♡♡♡ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,717 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ♡♡♡♡♡
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yavaş yavaş biseyler almış ailem bende almak istiyorum kızıma erkek demişlerdi biz 3 aylıkken almıştık hepsi mavi şimdi bu bebegin erkek biraz evde var biraz daha alsam erken mi bilmiyorum
MaşAllah annelerimiz çok hızlı ben az az gördükçe alıyorum 27.haftadayım bence acele etmeyin zaten elinizde varmış 30.haftadan sonra yavaş yavaş tamamlarsınız eksikleri bebeklerimiz sağlıklı olsun da önemli olan o

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
MaşAllah annelerimiz çok hızlı ben az az gördükçe alıyorum 27.haftadayım bence acele etmeyin zaten elinizde varmış 30.haftadan sonra yavaş yavaş tamamlarsınız eksikleri bebeklerimiz sağlıklı olsun da önemli olan o
Geçen eşim diyor Kasım sonu gibi gider idareten alalım bebekle seni hastaneden çıkarım eve getirim sagsalim sonra ben gider alırım hepsini diyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben çatlıyorum valla cinsiyeti yeni öğrendik elimden gelse herşeyi alacağım ama eşim bekle bir kere çıkar hepsini alırız diyor 20 den sonra ufak ufak birşeyler alacağım yinede ama kıyafet fazla almam kız kardeşimin de kızı var abimin de onlardan da alırım ciciler diye düşünüyorum 😅😅😅😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar