Allah başka dert vermesin ama nefes alamıyorum ya aglicam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Allah başka dert vermesin ama nefes alamıyorum ya aglicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,463 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah başka dert vermesin ama nefes alamıyorum ya aglicam
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifin annesi

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik başından beri günde otuz kere hapsirmam var ve artık yoruldum şu son bir haftadır hat safhada otuzu aştı sayamayrme artık gozlerim kapaniyf nefes alamıyorum burnum da durmuyr bu yüzden nolur bir çare 🥺🥺🥺
Uzanıp ayaga kalkınca daha çok mu hapşırık oluyor?eger öyleyse alerji başlangıcı olabilir.burun içindeki kılcal damarlar gıdıklanıyor ,sanki karınca geciyomuş gibi bi his oluyor mu?

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Uzanıp ayaga kalkınca daha çok mu hapşırık oluyor?eger öyleyse alerji başlangıcı olabilir.burun içindeki kılcal damarlar gıdıklanıyor ,sanki karınca geciyomuş gibi bi his oluyor mu?
Evet ever aynısı oluyor ay esimdede var alerji onumu kinadim napfim şuan agliyrm uykum var nefes yok nefes almak ne büyük nimet

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Evet ever aynısı oluyor ay esimdede var alerji onumu kinadim napfim şuan agliyrm uykum var nefes yok nefes almak ne büyük nimet
Bi göğüs hastalıklarına görünün bence.gebeliğin belirli dönemlerinde alerji ilaçları c gurubunda olduğu için ilaç kullanmak sıkıntı oluşturabiliyor.yerinizden aniden kalmayın,derin ve hızlı nefees alıp gıdıklandırmayın .varsa serum veya evde tuzlu su yapıp günde bi kaç kere sıkabilirsiniz.

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Bi göğüs hastalıklarına görünün bence.gebeliğin belirli dönemlerinde alerji ilaçları c gurubunda olduğu için ilaç kullanmak sıkıntı oluşturabiliyor.yerinizden aniden kalmayın,derin ve hızlı nefees alıp gıdıklandırmayın .varsa serum veya evde tuzlu su yapıp günde bi kaç kere sıkabilirsiniz.
Teşekkür ederim 🥰

Elifin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelik başından beri günde otuz kere hapsirmam var ve artık yoruldum şu son bir haftadır hat safhada otuzu aştı sayamayrme artık gozlerim kapaniyf nefes alamıyorum burnum da durmuyr bu yüzden nolur bir çare 🥺🥺🥺
mutlaka birseye alerjiniz var bende cok hapsuruyor artik nefes alamiyordum kesinlikle alerji testi yaptirin sonasi dahada ilerliyo cok gecmis olsun

Tüm sayfalar yüklendi.