Ameliyat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ameliyat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,537 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Ameliyat
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende anneni soracaktım kuzum. Gözün aydın çok şükür atlattınız inşallah 🤲 nasıl geçmiş operasyon
Çok sağol kuzum doktorlar kitle aşıeı büyük demiş hatta kitleye tel takılması lazımmış ameliyattan önce büyük olduğu için doktorlar doku kaybı olur taktırmayalım direk ameliyata allaım demişler. Ameliyathanede yenşden kontrol etmişler 🤦🏻‍♀️ neden bu kadar büyüdü anlamıyoruz. Şükürler olsun iyiydi 1 saatte çıktı ameliyattan . Hafif ağrısı vardı ama iyi şükür ki

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol kuzum doktorlar kitle aşıeı büyük demiş hatta kitleye tel takılması lazımmış ameliyattan önce büyük olduğu için doktorlar doku kaybı olur taktırmayalım direk ameliyata allaım demişler. Ameliyathanede yenşden kontrol etmişler 🤦🏻‍♀️ neden bu kadar büyüdü anlamıyoruz. Şükürler olsun iyiydi 1 saatte çıktı ameliyattan . Hafif ağrısı vardı ama iyi şükür ki
Çok sevindim kuzum iyi olmasına. Gün geçtikçe daha da iyi olur ağrıları azalır. Daha öncede vardı ya vücudun ürettiği birşey demek ki kuzum tahminim patoloji sonucu da temiz çıkar inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Çok sevindim kuzum iyi olmasına. Gün geçtikçe daha da iyi olur ağrıları azalır. Daha öncede vardı ya vücudun ürettiği birşey demek ki kuzum tahminim patoloji sonucu da temiz çıkar inşallah 🤲
Geçen ay aslında bu kdar bğyümeden önce patolojiye gönderdiler iyi huylu dediler ama bu kdar büyümesini doktorlarda beklemiyordu . Bakalım yeniden patalojiye göderdiler mi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keçmiş olsun canm 🥰
Çok sağol canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçen ay aslında bu kdar bğyümeden önce patolojiye gönderdiler iyi huylu dediler ama bu kdar büyümesini doktorlarda beklemiyordu . Bakalım yeniden patalojiye göderdiler mi bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol canım
İlla ki gönderilmiştir kuzum tekrar incelenmesi lazım ona göre tedavi uygulanır belki. Çok geçmiş olsun kuzum anneye slm ellerinden öperim 💕💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İlla ki gönderilmiştir kuzum tekrar incelenmesi lazım ona göre tedavi uygulanır belki. Çok geçmiş olsun kuzum anneye slm ellerinden öperim 💕💕
Çok sağol eminem Allah razı olsun ❤️. Aleykümselam canım şuan eve geldim anneme çorba yapıp göndereceğim

Tüm sayfalar yüklendi.