Amniyon sıvısında azlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Amniyon sıvısında azlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 597 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyon sıvısında azlık
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim suyum azmış. Doktor bebeğin hareket alanı yok dedi. Detaylıda belli oldu. Ama su iç dedi ekstra herhangi bir şey tavsiye etmedi. 2 ila 8 arasında olması lazım seninki 3 dedi. Bu durumu yaşayan var mı. Karnım da çok çıkmadı zaten doktor hamile olduğuna dahi kimse inanmaz gibi şeyler söyledi :(

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim suyum azmış. Doktor bebeğin hareket alanı yok dedi. Detaylıda belli oldu. Ama su iç dedi ekstra herhangi bir şey tavsiye etmedi. 2 ila 8 arasında olması lazım seninki 3 dedi. Bu durumu yaşayan var mı. Karnım da çok çıkmadı zaten doktor hamile olduğuna dahi kimse inanmaz gibi şeyler söyledi :(
Geçmiş olsun canim acil şifalar versin ben bunun hakkında bilgim yok ilk gebeligim bende 1aydan sonra detaylı yaptıracam inşallah senin de önemli birşey değildir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
O nasıl bir doktor ya felaket tellalı gibi başka bir doktora daha gözük kuzum sen bı bak bakalım ne diyecek

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim acil şifalar versin ben bunun hakkında bilgim yok ilk gebeligim bende 1aydan sonra detaylı yaptıracam inşallah senin de önemli birşey değildir
İnşallah canım sağolasın Allah sana da evladına da sağlık sıhhat versin kucağına almayı nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O nasıl bir doktor ya felaket tellalı gibi başka bir doktora daha gözük kuzum sen bı bak bakalım ne diyecek
Hiç sorma bebeğim tüp bebek. Bu zamana kadar hiç gönlümü ferahlatan bir doktora denk gelmedim. Senden yumurta çıkmaz diyen bile oldu. Çok şükür hamileyim. Şimdi de hamile olduğuna kimse inanmaz diyor. Herkesin karın yapısı farklı çok büyük olmaması nprmal demek yerine. Allah akıl fikir versin ya

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım sağolasın Allah sana da evladına da sağlık sıhhat versin kucağına almayı nasip etsin

Hiç sorma bebeğim tüp bebek. Bu zamana kadar hiç gönlümü ferahlatan bir doktora denk gelmedim. Senden yumurta çıkmaz diyen bile oldu. Çok şükür hamileyim. Şimdi de hamile olduğuna kimse inanmaz diyor. Herkesin karın yapısı farklı çok büyük olmaması nprmal demek yerine. Allah akıl fikir versin ya
Amin canim hepimize allah iyleri nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Sen başka doktora gözük kuzum takma öyle diyenleri birde doktor yani insan gebe birine öyle der mi rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bol bol su iç havuç suyu iç. Stres yapma sakın

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum günde iki üç bardak greyfurt suyu iç çok etkisi oluyor inan . Taze sıkıp sabah kahvaltıda öğlen yemekle beraber iç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar