Amniyos sıvısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Poyraz tarafından oluşturulan Amniyos sıvısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 450 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyos sıvısı
Konbuyu başlatan Poyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Poyraz

Poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3gun once su sınırda denildi tekrar bugun komtrole declet hastanesıne gittim 1 haftalık yatış verdi sonra ozele gıttım ozledekı doktoeumda sıvının gayet iyi olsıgınu sınırda olmadıgını soyledi gerçekten napacagımı şaşırdım

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3gun once su sınırda denildi tekrar bugun komtrole declet hastanesıne gittim 1 haftalık yatış verdi sonra ozele gıttım ozledekı doktoeumda sıvının gayet iyi olsıgınu sınırda olmadıgını soyledi gerçekten napacagımı şaşırd

Kızlar 3gun once su sınırda denildi tekrar bugun komtrole declet hastanesıne gittim 1 haftalık yatış verdi sonra ozele gıttım ozledekı doktoeumda sıvının gayet iyi olsıgınu sınırda olmadıgını soyledi gerçekten napacagımı şaşırdım
Bende hamileliğimin basından beri özele gidiyorum.benimde suyum fazlazmış bulantımın ve mide yanmalarımın aşırı olmadı su fazlalığımdanmış.bir hafta sonra ki kontrolünde Dr m normal korkulacak bişey yok dedi.günde 2_3 tane havuç yiyordum o dönem 🥕 ta suyu arttırıyormuş öğrenmiş olduk 🤗düzeldi dediyse dr n düzelmiştir korkma.beslenmene devam et

Poyraz

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileliğimin basından beri özele gidiyorum.benimde suyum fazlazmış bulantımın ve mide yanmalarımın aşırı olmadı su fazlalığımdanmış.bir hafta sonra ki kontrolünde Dr m normal korkulacak bişey yok dedi.günde 2_3 tane havuç yiyordum o dönem 🥕 ta suyu arttırıyormuş öğrenmiş olduk 🤗düzeldi dediyse dr n düzelmiştir korkma.beslenmene devam et
Saol canım benim tuhaf olan aynı gun ıkı farklı dokrora gorundüm biri özel biri devlet devlettekı yatıs verdı suba dedınozeldekınde tam terssı suyun ıyı yatısa grek yok dedi aynı günün içinde bole farklılık olması ımkansız hanı bı kac gun gecsede deseler anlarım deeimki artmış olabilir ama yok yanı 1 saat arayla muane oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar