Sorum var Anakucagi Kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kir papatyasi tarafından oluşturulan Anakucagi Kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 405 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anakucagi Kullananlar
Konbuyu başlatan kir papatyasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nidanın Annesi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kendine sallanir degil de manuel olan ana kucagi kullaniyorum. Cok memnun kaldım, bastan alismasi zor oldu, simdi ana kucagi olmadan uyumuyor diyebilirim. En fazla 6 aya kadar kullanilabiliyor diye biliyorum. Cocugum daha 3 aylik.

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım yaaa
Kendi kendine sallanir degil de manuel olan ana kucagi kullaniyorum. Cok memnun kaldım, bastan alismasi zor oldu, simdi ana kucagi olmadan uyumuyor diyebilirim. En fazla 6 aya kadar kullanilabiliyor diye biliyorum. Cocugum daha 3 aylik.
Ben normalde küçük sallanir besiklerden kullaniyorum guzduzleri hiç bir isime bakamaz oldum sürekli elim üstünde olsun istiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım yaaa
Gurbetteyuz birde her is basa düşüyor aksam yemegi couunlukla kahvalti corba seklinde ilerliyor çok şükür bin şükür halimize yine almak şart sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gurbetteyuz birde her is basa düşüyor aksam yemegi couunlukla kahvalti corba seklinde ilerliyor çok şükür bin şükür halimize yine almak şart sanki 😁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gurbetteyuz birde her is basa düşüyor aksam yemegi couunlukla kahvalti corba seklinde ilerliyor çok şükür bin şükür halimize yine almak şart sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Anladım kuzum rabbim yardımcın olsun inşaallah

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben bastan kullanmayacaktim ama ailenin zorlamasiyla kullandim, iyi ki kullanmisim diyorum. Kisa sure kullanacak olsam da hic pisman degilim kullandigim icin

Tüm sayfalar yüklendi.