Sorum var Andtdepresan kullanarak gebe kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zennure tarafından oluşturulan Andtdepresan kullanarak gebe kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Andtdepresan kullanarak gebe kalmak
Konbuyu başlatan Zennure
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zennure

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler 😊 Biraz da karakter meselesi işte ben fazla hassasım millet neler yaşıyor bir şey olmuyor 🙃
Gerçekten öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biraz arsız olmak lazım oda bizde yok
Aynn öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

9 yaşından beri ara ara antidepresan kullanıyorum birinin de bi işe yaradığı olmadı ilacı verip yolluyorlar bi kişi de yol göstermiyor
Allah şifanızı versin inş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bı kadirlar çok ince fikirliyiz tabi istisnalar var size bişey anlatırdım ama şuan acayip isim var kızım uyumusken temizlik yemek yapıyım velasim kadınlar cabuk hasta oluyor erkekler odun gibi yaptıklarını unutuyolar
Müge Anlı hep diyor ya önce kadınları delirtiyorsunuz sonra deli diyorsunuz diye aynen öyle 😅

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç sınırlı biri değildim tartışmayı da sevmem şimdi sabır kalmamis eşime cemkiriyorum bişey olunca saydiriyorum sinirimi alamiyom bazen
Ay bebeğim olunca ben de iyice soğudum bu erkeklerden zaten her şeyi biz yapıyoruz alt tarafı işe gidiyorlar onun da lafını yapıyorlar sanki eskiden gitmiyordu işe 🤦🏻‍♀️ artık çemkiresim bile gelmiyor saldım ipini ne hali varsa görsün benim çay içmeye vaktim yok ona çemkirmekle hiiç uğraşamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar