Aneler bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Aneler bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aneler bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglan dudaglarinda hep tukuruk cikariyor sanki baloñ partlatar gibi dudaklarinda wiwiriyor akmiyor ha sadece dudaklarinda tukuruk yigiyor neden boyle yapiyor normalmidir? 26 gunluyuz

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglan dudaglarinda hep tukuruk cikariyor sanki baloñ partlatar gibi dudaklarinda wiwiriyor akmiyor ha sadece dudaklarinda tukuruk yigiyor neden boyle yapiyor normalmidir? 26 gunluyuz
Normalde bunu bı kaç aylık bebekler yapar cnm..bu aydaki bebekelr de hiç duymadım doktora sor istersen ya da bı sagkik ocağına götür göster bak ne diyorlar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Normalde bunu bı kaç aylık bebekler yapar cnm..bu aydaki bebekelr de hiç duymadım doktora sor istersen ya da bı sagkik ocağına götür göster bak ne diyorlar
15 mart doktora gidicez canim o zaman aparacam inwallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay onu yeyim men😍😅tupurceyi ile oynayir amma usgalarda olur canim narahat olma
Sagol canim menim he deli balam tupurceyi ile oynayir 😁😁gucenende dodagini buzur qarwiya uzadir mende opurem doyuncaa☺️☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar