Ankara şehir hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesi
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem_

Özlem_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bilkent şehir hastanesinde doğum yapan yokmu biraz bilgi verin nasıl muamele refakatçi aliyorlarmi aodada kaç kişi kalınıyor fln bilen yokmu. Doğurdum dogurucam kararsız kaldım hastane konusunda özel zaten almış başını gidiyor😏
Çok iyi bir hastane refakatçi alıyorlar hasta bakıcıları cok iyi herseyinle ilgileniyor doktorlar cok iyi dört dörtlük bende orda dogum yapcam bu cuma yatiriyorlar artik dogum icin benim ablam 3 ay oldu orda dogum yapalı bende ordan biliyorum...
Ama şunu diyeyim sakın etlik Zübeyde hanimi asla tercih etme hic ilgilenmiyorlar neyin var sormasan soylemiyorlar cocukta olmayan şeyi var diyolar allah korusun onlar yuzunden cocuga bisey olur bence sehir hastanesini tercih et cnm

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynem ya ben bile yasadim bu sorunu rabbim kimseye yasatmasin.. o aciyla ikinmak aklima gelmedi.. yumurta kapida avazim ciktigi kadar bagriyorum.. dogum olunca korudorun sonundan insanlar odaya akin etmeye basladi once agladim sonra gulmeye basladim :) ah bu kadinlarin halleri.. canda tatli tabi.. rabbim kimseyi bu yolda eylemesin insallah.. ben dogum sonrasi odamdan kadinlarin seslerini duyunca bile kotu oluyordum basliyordum dua etmeye :) ay tum bunlara 4. Yolda delimiyim neyim hahahaha :)
Maşallah kuzu 4 ncü iyi bas ediyorsun ne bir tane ile perişan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy ürktüm şuan 😂

Ay o sesler gece uyutmazda insanı pskolejikman korkar insan 😱 bian önce kurtulalım inşallah 🤲

Ay o sesler gece uyutmazda insanı pskolejikman korkar insan 😱 bian önce kurtulalım inşallah 🤲

Yarı yarıya insanlar bir iyi temiz diyorlar bir diyorlarki ilgi yok azarliyorlar fln yaşayıp görücez bakalım inşallah kolay ya.

Yarı yarıya insanlar bir iyi temiz diyorlar bir diyorlarki ilgi yok azarliyorlar fln yaşayıp görücez bakalım inşallah kolay ya.

İlk zamanlar çok iyiydi diyorlar inşallah banada öyle denk gelir
Valla kuzum şansıma erkek bir doktor geldi çok ilgiliydi onun sayesinde doğumum çok kolay oldu inşallah iyi doktora düşersiniz hasta çok doktor az ırkçılığı sevmem ama Suriyeli Afgan Iraklı İranlı birde bunlara tecruman doktorlarda ne yapsın özel kadar ilgilenmiyorlar özel günde 3-4 doğum yapılıyor hastane de günde nerden baksan 15-20 den fazla doğum yapılıyor

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Beni aldılar doğum katina ilk doğum birde yan odadan kadın bağırıyor Allah'im diye doktor bağırıyor bağırma diyorm ıkın diye kadın bağırıyor doktor kızım ıkın ıkın diye bağırıyor nasıl korkuyordum ya
Canım bizim bazı insanlarımız da da var gereksiz yere bağıran da var çünkü o anda doktoru dinlese bağırmak yerine ıkınsa belki daha kolay doğuracak

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi bir hastane refakatçi alıyorlar hasta bakıcıları cok iyi herseyinle ilgileniyor doktorlar cok iyi dört dörtlük bende orda dogum yapcam bu cuma yatiriyorlar artik dogum icin benim ablam 3 ay oldu orda dogum yapalı bende ordan biliyorum...
Ama şunu diyeyim sakın etlik Zübeyde hanimi asla tercih etme hic ilgilenmiyorlar neyin var sormasan soylemiyorlar cocukta olmayan şeyi var diyolar allah korusun onlar yuzunden cocuga bisey olur bence sehir hastanesini tercih et cnm
Buyuk ihtimal oraya gideceğim bende inşaallah dediğiniz gibisi banada denk gelir. Sağlıkla kavuş bebeğine inşallah 🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim bazı insanlarımız da da var gereksiz yere bağıran da var çünkü o anda doktoru dinlese bağırmak yerine ıkınsa belki daha kolay doğuracak
Ya kuzum bazıları korkudan bazılarının da ağrı eşiği düşük olabilir çünkü nts şehir hastanesinde 15 kişilik yerde yaptırılıyor bazı kadınlar orta ağrısı varken bile bağırıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar