Ankara şehir hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,503 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesi
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan meliss

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Belli olmuyor canım iyi bir doktora denk gelirsen söylerler diyenler de var neyse hayırlısı bakalım 1 ay sonra ayrıntılı ultrasona giricem orada öğrenirim artık kızlarım ve eşim çok merak ediyorlar tabi bende eşim seni özele götürcem sırf öğrenmek için dedi...kısmet artık..☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım onların ultrasonları farklı gösteriyor haftasını fark ediyor sen onlara takılma sinirimden kan tahlili bile vermeden çıktım sözde 3 lü tarama için gitmiştim
Bende 16.haftada özelde öğrendim canım bilmiyormuş gibi yapıp bide ayrıntılıda öğrendim teyit ettim şimdi özele gittim diye söylemez falan gıcıklığına diye 😂

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Bende 16.haftada özelde öğrendim canım bilmiyormuş gibi yapıp bide ayrıntılıda öğrendim teyit ettim şimdi özele gittim diye söylemez falan gıcıklığına diye 😂
Aynen canım mantıklı iyi yapmışsın kız mı erkek mi sağlıklı olsunda tek😊

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ankara şehir hastanesine gidiyorum sürekli olarak fakat randevu aldığım doktor yerine asistan mı? Stajer doktor mu? dur nedir onlar muayene ediyor doktoru soruyorum viziteye çıktı diyorlar hayır sıkntı şu ki sorduğum sorulara net cevap alamıyorum bebeğin durumunu soruyorum olması gerektiği gibi diyerek saçma sapan cevaplar veriyorlar ilgi alaka beklemiyorum zaten ama soruma cevap da alamıyorum cinsiyeti bile söylemiyor lar daha erken deyip geçiştirdi kızlar kusura bakmayın çok sinirliydim bugün biraz uzun oldu sizler de böyle karşılaşan oldu mu yoksa bana mı denk geliyor anlamadım...
Bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle baştan savma bakiyorlar acil önemli bise yoksa hadi güle güle diyorlar resmen hele Gamze Yılmaz diye bir dr var asla ona gitmeyin. Cinsiyet konusunda hepsi ağız birliği etmiş gibi söylemiyorlar doğunca soylecekler galiba.

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı duyguları paylaşıyorum seninle baştan savma bakiyorlar acil önemli bise yoksa hadi güle güle diyorlar resmen hele Gamze Yılmaz diye bir dr var asla ona gitmeyin. Cinsiyet konusunda hepsi ağız birliği etmiş gibi söylemiyorlar doğunca soylecekler galiba.
Merhaba
Bendee bugün necati bey olmayınca gamze yılmaza verdiler. 12. Haftamdayım kesin olmasada cinsiyeti söyledi. Bu yorumları okuyunca söylemezler diyerek gitmiştim hastaneye ama. Ultrason uzunca baktı ama soruda grlmedi odada aklıma ama iyi doktor bidahakime ona giderim diyodum size ne yaptıki

meliss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ankara şehir hastanesine gidiyorum sürekli olarak fakat randevu aldığım doktor yerine asistan mı? Stajer doktor mu? dur nedir onlar muayene ediyor doktoru soruyorum viziteye çıktı diyorlar hayır sıkntı şu ki sorduğum sorulara net cevap alamıyorum bebeğin durumunu soruyorum olması gerektiği gibi diyerek saçma sapan cevaplar veriyorlar ilgi alaka beklemiyorum zaten ama soruma cevap da alamıyorum cinsiyeti bile söylemiyor lar daha erken deyip geçiştirdi kızlar kusura bakmayın çok sinirliydim bugün biraz uzun oldu sizler de böyle karşılaşan oldu mu yoksa bana mı denk geliyor anlamadım...
bende sehir hastanesine gidiyorum doktor olarak datma salih yada necati hancerlioglu na gidin dogerleri sadece bakmis olmak icin bakiyorlar ve asistanlarla muhattap oluyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar