Ankara şehir hastanesinde doğum yapan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiaenes40 tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesinde doğum yapan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,148 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesinde doğum yapan
Konbuyu başlatan Rabiaenes40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ferhan Çolak

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapan ya da yapacak olan varmı? Birde gerekmedikce sezeryan olmaz herhalde bilgisi olan
Aynen öyle, ank. Şehir hastanesinin genelik eğitimine katılıyorum ben şu an. Gercejten basarililar hatta şehir Hastanesi'nde doğum yapmış gebelerin olduğu bir grup

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle, ank. Şehir hastanesinin genelik eğitimine katılıyorum ben şu an. Gercejten basarililar hatta şehir Hastanesi'nde doğum yapmış gebelerin olduğu bir WhatsApp grubuna da kayitliyim. İsterseniz sizi de ekleyebilirim oradaki bayanlara sorularınızı yöneltir siniz.
Teşekkür ederim ama doğumuma az kaldı için her an gelebilir bebeişim o yüzden katılmayım bilgi almak istemiştim

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kimki o refakatçı için yardımcı olur mu ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde soy ismi nedir
Soyadını bilmiyorum refakatçi için yardımcı olur mu onu da bilmiyorum. Şu an gebelik okulunda eğitim alıyorum. Orda eğitim alanlara refakatçi hakkı fekan veriliyor şehir hastanesi için. Ben size bu yüzden WhatsApp grubuna ekleyim dedim bilgi akip geri çıkarsınız zaten.

Zelal erva

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapan ya da yapacak olan varmı? Birde gerekmedikce sezeryan olmaz herhalde bilgisi olan
40+4,olduk biz Ankara çubukda oturuyorum dogum için şehir hastanesine gitmek istiyorum bende yorumlar iyi hiç kimse kötü demiyor ne zaman sancılandım ozaman hemen oraya gidecem geçen gece gittim acile karnım arıyordu çok güzel ilgilendiler

Aynen öyle, ank. Şehir hastanesinin genelik eğitimine katılıyorum ben şu an. Gercejten basarililar hatta şehir Hastanesi'nde doğum yapmış gebelerin olduğu bir WhatsApp grubuna da kayitliyim. İsterseniz sizi de ekleyebilirim oradaki bayanlara sorularınızı yöneltir siniz.
Dogum yapanlar tek kişilik odada mı yatıyor acaba bende bunu merak ediyorum bilginiz var mı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
40+4,olduk biz Ankara çubukda oturuyorum dogum için şehir hastanesine gitmek istiyorum bende yorumlar iyi hiç kimse kötü demiyor ne zaman sancılandım ozaman hemen oraya gidecem geçen gece gittim acile karnım arıyordu çok güzel ilgilendiler

Dogum yapanlar tek kişilik odada mı yatıyor acaba bende bunu merak ediyorum bilginiz var mı
Evet odalar tek kişilikmis.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok uzak değil mi çubuktan şehir hastanesi bende Mamak ta oturuyorum şehir hastanesi uzak olduğu için tıp fakültesini seçtim yetişemem belki diye

Mervi

Kayıtlı Üye
rank

Canım ben orda doğum yaptim. Ilk basta 2 kisilik odaya yerlestirdiler beni ama tansiyon sorunum oldugu icib tek kisilik odaya aldilar refakatcimle beraber

Canimm ben 6 nisan da dogum yaptim ankara sehir hastanesinde. Acilden giriş yapiyosun muayene ediyorlar acilmana bakıyorlar sonra yatis veriyorlar. Seni doğum yaptirilan kata goturuyorlar. Odalar tek kisilik. Ve icinde dus yeri var plates topu var. Orada sancini cekiyosun. Benim acilmami sağlamak icin önce dusa soktular hareketler yaptirdilar sancigeldikce masaj yaptilar sirtima. Ama sancim yetersiz geldigi icin suni sanci verdiler bana. 4 saat icinde gerceklesti. Dogumum zordu ama imkamlar cok iyiydi. Ebeler doktorlar hepsi pervaneydi. Allah hepsinden razı olsun. Hepsi de rahatlatmak yardımcı olmak icin elinden geleni yapti. Korkma sakın Rabbim bir sekilde dayanma gucude veriyor. Dogumdan sonra tentene temasi sagladilar. Emzirme egitimi verdiler uygulamali yaklaşık 1 saat kadar gozlemlediler sonra da odamiza gectik. Odamiz 2 kisilikti ama benim tansiyonum çok düştüğü için tekli odaya aldilar. Refakatciye izin verdiler. Normal dogumda refakatci izni yok çünkü.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar