Ankara tıp fakultesine giden varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Crtqb tarafından oluşturulan Ankara tıp fakultesine giden varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara tıp fakultesine giden varmı?
Konbuyu başlatan Crtqb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Ankara tip fakultesine giden veya dogum yapan varmi ozel.oda oluyormus bilgisi olan varmi
Ben gidiyorum ilgileri felan doğumu felan güzel 4 sene önce orda doğum ve kontrolüm olmuştu şimdi 6 aylık hamileyim tekrar oraya gidiyorum ama özel odayla Bi bilgim yok zaten suandada vurusten dolayı normal odalardada tek hasta kalıyormuş ebe öyle demişti ama sen yinede iyice gidince Bi sorarsın

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Ben gidiyorum ilgileri felan doğumu felan güzel 4 sene önce orda doğum ve kontrolüm olmuştu şimdi 6 aylık hamileyim tekrar oraya gidiyorum ama özel odayla Bi bilgim yok zaten suandada vurusten dolayı normal odalardada tek hasta kalıyormuş ebe öyle demişti ama sen yinede iyice gidince Bi sorarsın
Bugun ebe soledide iki kisi kalınıyor Muş bir idada ozel odada varms da vezneden bilgi alın demisdinunuttm bide kalan vsrmi memnun mu die merak ettm

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Bugun ebe soledide iki kisi kalınıyor Muş bir idada ozel odada varms da vezneden bilgi alın demisdinunuttm bide kalan vsrmi memnun mu die merak ettm
Hmm hersey normal olunca demekki odayı da geri eski haline dondurduler maske felan takılması zorunlu değil ya 1 ay önce öyle demişti demekki değişti canim

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Hmm hersey normal olunca demekki odayı da geri eski haline dondurduler maske felan takılması zorunlu değil ya 1 ay önce öyle demişti demekki değişti canim
Him evet olabilir ole dedi iki kişi kaliyormus dedide ozel odad banyo falanda varms diye duydum fiyatida90tlngayet uygun geldi bana ama bi arastrym
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Siz cinsisyet.ne dediler bu arada banada erkek dediler basda riskli gebelikde flaan iki gun oncede erkek gibi ama kesin degil net soleyemeyiz dedi normal ultrasyon odasindaki doktor hatta bu cihazla belli.olmaz dedi

Siz cinsisyet.ne dediler bu arada banada erkek dediler basda riskli gebelikde flaan iki gun oncede erkek gibi ama kesin degil net soleyemeyiz dedi normal ultrasyon odasindaki doktor hatta bu cihazla belli.olmaz dedi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ücretlimi acaba

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Him evet olabilir ole dedi iki kişi kaliyormus dedide ozel odad banyo falanda varms diye duydum fiyatida90tlngayet uygun geldi bana ama bi arastrym

22 haftalık olana kadar cinsiyetini öğrenemedim söylemediler ama 22 haftalık olunca ayrıntılı ultrasonda bakar bakmaz erkek dedi buda allahim in izniyle sağlıklı eli ayağı düzgün Bi şekilde inşallah 2 ci oluşum olacak

Ney ucretlimi anlamadim

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık olana kadar cinsiyetini öğrenemedim söylemediler ama 22 haftalık olunca ayrıntılı ultrasonda bakar bakmaz erkek dedi buda allahim in izniyle sağlıklı eli ayağı düzgün Bi şekilde inşallah 2 ci oluşum olacak

Ney ucretlimi anlamadim
Hastane ücretsiz fakulte hastanesi ama ozel.doktorlar varmis ucretli

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank

Ney ucretlimi anlamadim
Hastane ücretsiz fakulte hastanesi ama ozel.dokot
Onu bilmiyorum ben ücretsiz doktorlara gidiyorum Bi bilgim yok maalesef
Evet bende aynen ucretsiz bolume gidiyorum da arkadas sormus ya ucretlimi diye ona cevab vercekdim yanls yere yazmisim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar