Ankara zubeyde hanım etlik kadın dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Ankara zubeyde hanım etlik kadın dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,672 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara zubeyde hanım etlik kadın dogum
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem. Atess

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
Son qebeliqimde orda detayliya qirdim kuşum 21 haftalık olmama raqmen söylemediler. Israrla sordum kimseye soylemiyoruz sana niye soyleyim hakszlik olmazmi demsti şuan doqum yaptım temmuzda qirmstim orda
Oyu bir hastane ama söylememeleri yanlis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son qebeliqimde orda detayliya qirdim kuşum 21 haftalık olmama raqmen söylemediler. Israrla sordum kimseye soylemiyoruz sana niye soyleyim hakszlik olmazmi demsti şuan doqum yaptım temmuzda qirmstim orda
Hadi inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyu bir hastane ama söylememeleri yanlis

Hadi inşallah
Normalde söylüyorlardı canım Ankara'da ama bundan bir kaç yıl önce şerefsizin biri eşi yine kız çocuğa hamile diye kadını hastanede merdiven boşluğuna attı kadın da bebekte vefat etti o gün bugündür söylemiyorlar

Normalde söylüyorlardı canım Ankara'da ama bundan bir kaç yıl önce şerefsizin biri eşi yine kız çocuğa hamile diye kadını hastanede merdiven boşluğuna attı kadın da bebekte vefat etti o gün bugündür söylemiyorlar
Bu olay yüzünden merdiven boşluklarına file yerleştirdiler ama hala kolay kolay hiç bir doktor söylemiyor Ankara şehir hastanesi hariç

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank

Bu olay yüzünden merdiven boşluklarına file yerleştirdiler ama hala kolay kolay hiç bir doktor söylemiyor Ankara şehir hastanesi hariç
Etlik temi olmuş bu olay

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Hayır Ankara araştırma Hastanesi'nde olmuş bu olay o gün bugündür hiç bir doktor söylemiyor tek yeni yapilan şehir hastanesi var orda söylüyorlar cinsiyeti
Geçen Bn gittim şehir hastanesine sordum söylemediler

Geçen Bn gittim şehir hastanesine sordum söylemediler
Gazi üniversitesi söylerler mi acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.