Ankara'da hastane

• Konbuyu başlatan Nazik
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazik tarafından oluşturulan Ankara'da hastane başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,114 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara'da hastane
Konbuyu başlatan Nazik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Önem

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Özel veya devlet farketmez. İlk doğumum zor oldu. Şimdi ikinci de güvenilir bir yer arıyorum
Ben medikal park, Batıkent’e gidiyorum. Biraz pahalı ama doğum konusunda çok övülüyor.

Devleti bilemiyorum. Yenimahalle devlet hastanesi kalabalık değil, ilk iki muayeneye oraya gittim. Nispeten rahat bir yer ama mesai dışı veya sorunlu doğumda direkt şehir hastanesine yönlendiriyolarmış.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ben medikal park, Batıkent’e gidiyorum. Biraz pahalı ama doğum konusunda çok övülüyor.

Devleti bilemiyorum. Yenimahalle devlet hastanesi kalabalık değil, ilk iki muayeneye oraya gittim. Nispeten rahat bir yer ama mesai dışı veya sorunlu doğumda direkt şehir hastanesine yönlendiriyolarmış.
Yeni mah devlet hastanesinde doğum yok şuan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ankara'da gidebileceğim hastane arıyorum.görüşlerinizi bekliyorum.
Gazi üniversitesine git

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ankara'da gidebileceğim hastane arıyorum.görüşlerinizi bekliyorum.
Ben ankara tıp fak. De doğum yaptım kalabalık bi hastane refakatçi sorunu yok doğumuda onlar başlattı gelmişken doğur dediler ama bence kendi sancınla gitmelisin ellerine düşmeye gör çok stajyer le karşılaşırsın denek gibi hssettiriyor ama güler yüzlü doktorlar bol bol hiç cevapsız kalan bi sorum olmadı genel olarak davranışları ılımlı

Cansubavkirrr

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende ankara şehir hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum çünkü çok övüyorlar temiz diyolar özel gibi kendine ait odan oluyor refakatcin oluyor ben orayı düşünüyorum şahsen😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar