Ankarada yaşayan hamişler🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıvırcık tarafından oluşturulan Ankarada yaşayan hamişler🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,506 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankarada yaşayan hamişler🥰
Konbuyu başlatan Kıvırcık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftadan sonrasi peki sen suan kac haftaliksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde çok mu kalabalim oluyor hijyen nasil malum pandemi donemi sen surekli ayni doktora mi gidiyosun

Birde çok mu kalabalim oluyor hijyen nasil malum pandemi donemi sen surekli ayni doktora mi gidiyosun

Ihtisasin falan oldugu yere mi yakin bu hastane orda ki demi mamak degil

Ihtisasin falan oldugu yere mi yakin bu hastane orda ki demi mamak degil
Randevusuz hasta gelmiyor ama kalabalık oluyor tabiki 1 saate falan iş bitiyor genelde Cebeci tarafında dikimevine gelmeden Mamak daha ileride kalıyor metro otobüs dolmuş herşey var çok işlek bi yer

Randevusuz hasta gelmiyor ama kalabalık oluyor tabiki 1 saate falan iş bitiyor genelde Cebeci tarafında dikimevine gelmeden Mamak daha ileride kalıyor metro otobüs dolmuş herşey var çok işlek bi yer
Sanırım 14 haftadan sonra almıyorlar Ben 27+1 haftadayım

A

Akif'in annesi:

Guest
Normale gidiyorum canım bi sorun olduğu zaman zaten direk uzmanlara yönlendiriyorlar ücretsiz bakıyor uzmanlar yani memnunum ilgileri güzel doktorların hemşirelerin asistanlar çok oluyor ama başlarında doktor oluyor mutlaka ilgileniyorlar mutlaka her problemini de sorunuda karşılıksız bırakmıyorlar ne sorarsan cevap veriyorlar
Bende tıp fakültesi ne gidiyorum kaç haftalık bebiş

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar Ankara'da yaşayan ve Akay lokman hekim Hastanesi'ne giden varmı ? Varsa eğer doktor önerir misiniz?
Ben Ankara sincandeayım ben Sincan özel lokmanhekim hastanesine gidşyorum irade musagil ve ayreten devlet hastanesinde giderim Sincan 12.cadde nafiz körez kadın dogum hastanesi doktor fatih demir cnm

Ece mi Enes mi?

Kayıtlı Üye
rank
Şehir gastanesinde belli bir doktora mı gidiyorsunuz yoksa hangisine randevu bulursanız ona mı gidiyorsunuz bende oeaya gidiyorum doğumla ilgili nerden bilgi alabiliriz size bilgi veren oldu mu orda nasıl oluyormuş epidural anestezi falan yapılıyor muymuş
Belli bir Dra randewu bulmak çok zor hanqisi haftama denk qelirse ona qidiyorum daha 14.haftamdayim doqumla ilqili kimse bişey demedi duyumlarima qore iyi diyorlar ben iki doqumumu etlikte yaptım memnun kaldım doqumumu yine olsa tercih edeceqim hastane etlik kısmet bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar