Ankara'ya yeni taşındım 24 haftalık hamileyim yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ferhan Çolak tarafından oluşturulan Ankara'ya yeni taşındım 24 haftalık hamileyim yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,251 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara'ya yeni taşındım 24 haftalık hamileyim yardım edin
Konbuyu başlatan Ferhan Çolak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ferhan Çolak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ankara şehir hastanesi nasıl bilen varmı birde bu şehir hastanesi Hacettepe min oradaki mi Sincan dakimi
Kuzum ankaralıyım üç hastaneyi de biliyorum hacettepe özeline gitmezsen beklemen gerekiyor araban varsa şehir hastanesi temiz hastane her imkana sahip ama doktorlardan çok açıklama bekleme hasta çok vakit kısıtlı bazen pratisyenler bakıyor aynı doktoru bulmak zor Sincan hastanesi küçük hastane evine yakinsa bu salginda çok kalabalığa girmek istemiyorsan gidebilirsin sana önerim kontrolleri Sincan hastanesinde yaptırıp doğumu şehir hastanesinde yapman zira odaları felan çok temiz

Ferhan Çolak

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ankaralıyım üç hastaneyi de biliyorum hacettepe özeline gitmezsen beklemen gerekiyor araban varsa şehir hastanesi temiz hastane her imkana sahip ama doktorlardan çok açıklama bekleme hasta çok vakit kısıtlı bazen pratisyenler bakıyor aynı doktoru bulmak zor Sincan hastanesi küçük hastane evine yakinsa bu salginda çok kalabalığa girmek istemiyorsan gidebilirsin sana önerim kontrolleri Sincan hastanesinde yaptırıp doğumu şehir hastanesinde yapman zira odaları felan çok temiz
Evim Çankaya'da ama herkes şehir hastanesini övmüş internete girince iki tane gösteriyor hangisi olduğunu bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bende Ankaradayım oraları bilmem ama ben Sincan 12 cadde nafız körez semt polikliniklerine gittim Dr fatih demir çok iyi bir doktor 40 gündür dogum yaptım doktorum çok iyidi
Doğum odaları filan nasıl peki yardımcı oldular mı herşey için

Sybm

Guest
rank
Evim Çankaya'da ama herkes şehir hastanesini övmüş internete girince iki tane gösteriyor hangisi olduğunu bilemedim

Vala bana göre iyisi cnm temizdi güzeldi

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Ankara da şuan 1 tane var diğeri Sincana yapilcak kuzum ben şehir hastanesinde muayne oldum doğum yaptım önerim diğer hastanelere göre birde en sevdiğim.yani bebeğimi yanımdan hiç almadılar odamda annem giydirdi testlere biz götürdük yada doktorlar odama geldi içi rahat etmeyen annelere önerim

Ferhan Çolak

Kayıtlı Üye
rank
Ankara da şuan 1 tane var diğeri Sincana yapilcak kuzum ben şehir hastanesinde muayne oldum doğum yaptım önerim diğer hastanelere göre birde en sevdiğim.yani bebeğimi yanımdan hiç almadılar odamda annem giydirdi testlere biz götürdük yada doktorlar odama geldi içi rahat etmeyen annelere önerim
Çok teşekkür ederim kuzum randevu bulur bulmaz hemen gideceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar