Anlamadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Anlamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anlamadım
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cancin
M

Mercan

Guest
Kızlar nasılsınız biliyorsunuz bugün kontrol vardı bizim ama biliyorsunuz kendi doktorum yok yıllık izinli kızlar bugün başka doktor gittim bir bayan doktordu degişik bir doktordu 22 +6 günlügüz doktorum ve özel hastane doktorum erkek derdi buhünkü doktor kız dedi sizce kafam ksrıştı
Bende 22+6 günlük hamileyim ilk doktor erkek demişti 20 . Haftada kesin kız dedi. Haftaya detaylı ultrasona girecem bakalım ne diyecek

cancin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız biliyorsunuz bugün kontrol vardı bizim ama biliyorsunuz kendi doktorum yok yıllık izinli kızlar bugün başka doktor gittim bir bayan doktordu degişik bir doktordu 22 +6 günlügüz doktorum ve özel hastane doktorum erkek derdi buhünkü doktor kız dedi sizce kafam ksrıştı
Ikisindende kurtul bqmbaska bir doktora git mutlaka isim yqpmis biri vardir.iyi arastir.

Tüm sayfalar yüklendi.