Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalık hamileyim mide bulantilarim oluyodu ama 2 3 gündür yok bulantılar. Kanama da yok. Bebeğin kalbi dursa direk kanama olur mu belirtiler hemen mi kesilir

Eeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bazı düşükler kanama yapmıyor iki tane düşük yaptm ve hic ne leke nede kanamam olmadı içe kanama oluyormuş eğer öyle bir şüphen varsa doktorunu ara doktoruna danış

H

Hacer2k

Guest
Benim 9 haftalık iken durmuş maalesef 12de kanama gelince fark ettim hamile gibi belirtilerim vardı ayrıca renkte sararma aşırı halsizlik baş agrısı yapmış bnde gebelikten sanıyordum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
8 haftalık hamileyim mide bulantilarim oluyodu ama 2 3 gündür yok bulantılar. Kanama da yok. Bebeğin kalbi dursa direk kanama olur mu belirtiler hemen mi kesilir
Valla aynı düşünce Bende de var sanırım ilk kez hamile olduğum için bana herkes öyle diyor psikolojik düşünüyorsun diyorlar ne zaman bebegi ultrasonda görsem içim rahatlıyor 2 haftadır Bende yavrumu görmüyorum içim içimi yiyor resmen çarşamba kontrol var bakalım hayırlısı.

Mlkmlk

Guest
rank
Bir arkadaşımda berlitiler devam etmişti . Bu şekilde düşünme . Benimde bazen tüm belirtiler gidiyordu . Senin gibi endişeleniyordum . Sonra yine basliyodu . Her hamilelik bir değil .

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Belirtilerin birden kesilmesi yada artması tamamen hormonal bebeğin yaşamı ile alakalı degil ama dediğini düşünmeyen anne yok aramızda hepimiz endişe ediyoruz hareketlerini hissetmeye başlayınca rahatlıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar