Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,082 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bebeğin kalbi dursa belirtiler hemen kesilir mi
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalık hamileyim mide bulantilarim oluyodu ama 2 3 gündür yok bulantılar. Kanama da yok. Bebeğin kalbi dursa direk kanama olur mu belirtiler hemen mi kesilir
Ben şuan 17 haftalık oldum mide bulantım bazen hergun oluyordu 1 hafta kadar olmuyordu geri oluyordu kötü düşünme hiç birşey olmaz içini ferah tut bebeğimizi sürekli görmek istiyoruz içimiz rahat etsin diye ama bı sıkıntı olmaz inşallah bol bol dua oku bebisine

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalık hamileyim mide bulantilarim oluyodu ama 2 3 gündür yok bulantılar. Kanama da yok. Bebeğin kalbi dursa direk kanama olur mu belirtiler hemen mi kesilir
Benim 10 haftalıkken kalbi durmuştu karnimda bende böyle lekelenme ve pıhtı gibi bisey gelmişti sümüksü anlamamıştım goguslerimdeki o acı ve hassasiyette yok olmuştu sonrasında tabi öğrenince anladım tesadüf kontrole gittiğimde öğrendim ve öğrendiğimde 1 hafta olmuştu kalbi durali çok acil kürtaj oldum tabi kalbi durduğu zamanlarda ayri fenalaşıp acillik olmuştum ama o zaman devlette kalp atislari var agrinin sebebi bebebekle ilgili degil demislerdi ve rahatsizligimi bulamamislardi serum takmislardi sadece agri kesici bence o zaman bebeğim bana veda ediyordu bilmiyorum yazmak istedim bence kalbi bile dursa belirti veriyor ama ilk gebelik olduğu için biz anlamıyoruz ben çok sonra düşününce demekki bu yüzdenmis deyip birleştirdim biçok belirtiyi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Eltimin 20 gün önce bebeğin kalbi durmuş karnında hiçbir belirtisi olmadı ikili tarama testi için gittiğinde bebeğin kalbi durmuş demiş Dr mide bulantısı da vardı kanaması falanda olmadı bulantı kimi genede çok olmuyor benimde bazen bütün gün kusuyorum bazen iki gün üç gün hiç bir bulantım kusmam olmuyor

Canım benim bebeğimin kalbi 1 hafta olmuştu duralı ama 1 hafta boyunca bisey hissetmedim sonrasında söylemesi ayıp lavaboya gittiğimde kan gelmisti çok korkmuştum hemen hastaneye gittim ve kalbinin 1 hafta önce durduğunu öğrenmiştim ama korkma inşallah bebisinde bi skinti yoktur kalbini ferah tut eğer çok korkuyorsan doktora git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar