Sorum var Anne karnında bebeyin kan uyuşmazlığı olmadığı anlaşılırmı.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Anne karnında bebeyin kan uyuşmazlığı olmadığı anlaşılırmı. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne karnında bebeyin kan uyuşmazlığı olmadığı anlaşılırmı.
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar kanım neqatif olduğu için ilk gebeliyimde 28 haftada uyuşmamazlık iynesi vurulduğumu söylemiştim. Şimdi doktorum perinotolojide bi test yaptırmamı istemişti rezusfaktor deniliyor sanırım burda ve sonuca bakarak sonuç çok iyi bebek senin kanını almış sorun olmuyacaq gibisinden bişey dedi ama yinede aklımda sorular kaldı anne karnında bebeyin hangi kandan olduğu gerçekten biliniyormu ? Kendi doktorum tatilde başka doktir var yerinde kendi doktorum geldiyinde onada sormayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Bebekden anne karnındayken ohrenebiliyorsun ama kan alınarak diyede biliyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Herhangi bir sorun olmaz kan uyuşmazlığında 28. Haftada bir iğne yapılıyor. Bebeğin kanı pozitifse yani seninlede uyuşmazlık varsa 72 saat içerisinde tekrar iğne yapılıyor. Bende 0(-) çocuğum 0(+)

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Herhangi bir sorun olmaz kan uyuşmazlığında 28. Haftada bir iğne yapılıyor. Bebeğin kanı pozitifse yani seninlede uyuşmazlık varsa 72 saat içerisinde tekrar iğne yapılıyor. Bende 0(-) çocuğum 0(+)
Evet öyle olduğunu biliyordum ilk gebeliyimde o yüzden iynemi olmuştum. ama bu sefer benden kan alarak bebeyin kanı neqatif yani seninle aynı dediler böyle oluncada iyneye gerek yokmuş yorumunuz için teşekkür ederim🌷😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anne karnında bebeyin kanını testle bildiklerini bilmiyordum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet öyle olduğunu biliyordum ilk gebeliyimde o yüzden iynemi olmuştum. ama bu sefer benden kan alarak bebeyin kanı neqatif yani seninle aynı dediler böyle oluncada iyneye gerek yokmuş yorumunuz için teşekkür ederim🌷😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben anne karnında bebeyin kanını testle bildiklerini bilmiyordum
Biliyorlar kuzum ona göre doğumdan sonraki iğneni ayarlayıp sisteme giriyorlar. Evet bebeğin seninle kanı uyuşuyorsa iğneye gerek yok. Rica ederim Rabbim hayırlı bir şekilde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.