Anne olduktan sonra

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Anne olduktan sonra başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne olduktan sonra
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee
Ş

Şükriye

Guest
Kızlar uyku düzenimiz şaşıyor malum bebekten dolayı dinlenip deliksiz uykuya hasret kaldım 1 buçuk aydır bu ara baş dönmem oluyor sanki sersemliyorum bu ve buna bezmezler durum yaşayan var mı birde sezeryan oldum belim ağrıyor bacağıma vuruyor normal mi
Bende de oluyor 2 ay oldu doğum yapalı neden acaba ya iyice bozuldu düzenim inşaAllah en kısa zamanda duzeliz

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar uyku düzenimiz şaşıyor malum bebekten dolayı dinlenip deliksiz uykuya hasret kaldım 1 buçuk aydır bu ara baş dönmem oluyor sanki sersemliyorum bu ve buna bezmezler durum yaşayan var mı birde sezeryan oldum belim ağrıyor bacağıma vuruyor normal mi
Allaha şükür hiç uykuya hasret kalmadım, ailemi yanıma istemedim, eşim sağolsun kendi uyumadı beni uyuttu. Bu durum da eş e de çok görev düşüyor en azından biraz dinlenebilmek için. Sezeryan ağrıları bünyeden bünyeye değişiyor normal ağrı olması. 🤗

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Allaha şükür hiç uykuya hasret kalmadım, ailemi yanıma istemedim, eşim sağolsun kendi uyumadı beni uyuttu. Bu durum da eş e de çok görev düşüyor en azından biraz dinlenebilmek için. Sezeryan ağrıları bünyeden bünyeye değişiyor normal ağrı olması. 🤗
Eşimde destekçim fakat sabahtan akşama kadar ayakta çalıştığı için ona da kıyamıyorum.

...

Moderator
Mod
rank
Benim bebeğimde 1 aylık oldu canım.uykusuzluk aynı.Baş dönmesi bendede var.Hamileyken hiç dönmeyen başım şimdi dönüyor.Kan hapımıda kullanıyorum.Sezaryen oldum bende.Bel ağrısı normal doğumdada oluyor canım.Sezaryendede.Ben hem normal hemde sezaryenle doğum yaptım.Rabbim yardımcımız olsun😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar