Anne Sütü nasıl artar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mələk tarafından oluşturulan Anne Sütü nasıl artar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 721 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne Sütü nasıl artar?
Konbuyu başlatan Mələk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı
M

Mercan

Guest
Hayıt tohumu cayi içebilirsin birde bol su
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol su için bol bol sebze tüketin yeşillik yani birde bulgur pilavı yiyin

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bildiğiniz gibi bebeğim erken doğdu şuan küvezde benim ona süt sağıb götürmem gerek ama 4 gün oldu hala sütüm gelmiyor süretli sağıyorum bi çay kaşığı kadar zorla çıkardım iki göğsümden.. Bilgili anneler fikirlerinizi paylaşırmısınız rica etsem ne yapa bilirim sütümün artması için?
Gülüm bulgur pilavı ve kurusogan ye bol sene pişman olmazsın

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bildiğiniz gibi bebeğim erken doğdu şuan küvezde benim ona süt sağıb götürmem gerek ama 4 gün oldu hala sütüm gelmiyor süretli sağıyorum bi çay kaşığı kadar zorla çıkardım iki göğsümden.. Bilgili anneler fikirlerinizi paylaşırmısınız rica etsem ne yapa bilirim sütümün artması için?
Burda knu ye şunu iç diyecek bir sürü insan var onların dediğini deneyebilirsin ondan farklı olarak söylryebileceğim tek şey sütün yiyeceklerle alakası olmadığı sütün beyninle alakalı olması yediğin yiyecekler sadece sütğnün kıvamına ve vitaminine etki eder ama sen sütğm az dersenno sütün az olmaya devam eder. Sütüm bebeğime yetecek kadar fazla sütüm yağlı ve besin değeri çok yüksek sütüm fazla geliyor süt kanallarım açıldı gibi cümleler kurarak beynini oksitosin salgılamaya ikna etmen gerekiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Burda knu ye şunu iç diyecek bir sürü insan var onların dediğini deneyebilirsin ondan farklı olarak söylryebileceğim tek şey sütün yiyeceklerle alakası olmadığı sütün beyninle alakalı olması yediğin yiyecekler sadece sütğnün kıvamına ve vitaminine etki eder ama sen sütğm az dersenno sütün az olmaya devam eder. Sütüm bebeğime yetecek kadar fazla sütüm yağlı ve besin değeri çok yüksek sütüm fazla geliyor süt kanallarım açıldı gibi cümleler kurarak beynini oksitosin salgılamaya ikna etmen gerekiyor
Bak dogru diyon begüm cüm beynine söz geçirip derse oda olur

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlara katılıyorum kuzum birde sakin bebegin kuvezde diye stres yapma stres yapınca inmiyor daha rahat olmaya çalış hem pozitif ol hem arkadaşların önerilerini dene inşallah sütun bosbol olacak🥰😇🤲

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize çok çok teşekkür ediyorum inanın söyledikleriniz benim için çok değerlii ve hakiketen bilgilendirici.. Şükür bebeğimi tenefüsden ayırmışlar bu gün çok daha iyi inşALLAH sütümde olacak elimden gelen her şeyi yapıcam kuzumun anne sütü alması için🙏hepinizden ALLAH razı olsun 🙏

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yani bilim bunu söylüyor 😂
Begüm ilk oglumda sütüm çoktu emmedi hiç inşallah bu emer
Kızlar hepinize çok çok teşekkür ediyorum inanın söyledikleriniz benim için çok değerlii ve hakiketen bilgilendirici.. Şükür bebeğimi tenefüsden ayırmışlar bu gün çok daha iyi inşALLAH sütümde olacak elimden gelen her şeyi yapıcam kuzumun anne sütü alması için🙏hepinizden ALLAH razı olsun 🙏
Sen senden razı olsun canım benim çok sevindim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.