Anne sütü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Anne sütü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne sütü
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Yaninda buz kalibi götürüp bu sure icinde soğukluğu muhafaza etseydin kullanirdin canim benimde oğlum yoğun bakımda kaldı ayni seyi yasadik eve gelene kadar sadece azıcık çözülme olmuştu doktoru ya hemen icir yada dök verme dedi mutfak lavabosuna dokmustum bende
Ne bilim canim ya bilmiyordum ki hani demediler süt var ketirme o kadar sütün var olduğunu da bilmiyordum kıyamıyorum da atmaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bozulmuştur deme canim

Arkadaşlar bebeğim 20 günlükken on gün yogum bakımda kaldi sütümü sağıp hastaneye gönderiyordum bebegim taburcu olurken iki günlük sütü bize geri verdiler taburcu işlemler bitene kadar eve gelene kadar süt bi saat dışarıda kaldı eve gelince hemen tekrar dondurucuya attım sizce bozulmuş mu
Canım keşke eve gelince geri buzluğa atmak yerine bebeğine verseydin bebek onu icerken kendini sağar taze taze koyardin buz eriyip geri donunca bozulmuştur büyük ihtimal

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim canim ya bilmiyordum ki hani demediler süt var ketirme o kadar sütün var olduğunu da bilmiyordum kıyamıyorum da atmaya

Bozulmuştur deme canim
Banada soyleyen olmadi canim bende baya süt dokmustum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hastanede beklemiş birde soğutucu olmadan dışarda beklemiş o bozulmuştur verme kuzum

Bozulmuştur deme canim

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Banada soyleyen olmadi canim bende baya süt dokmustum
Ya geçenlerde bi bebek annesini doğumda kaybetmiş aileside mama alacak durumları yok yardım için mama firmalarına baş vurmuşlar firmalar kabul etmemiş benim sütüm bozulmasaydı o bebeğe gönderirdim ama nasip değilmiş demek

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
En faz
Ya geçenlerde bi bebek annesini doğumda kaybetmiş aileside mama alacak durumları yok yardım için mama firmalarına baş vurmuşlar firmalar kabul etmemiş benim sütüm bozulmasaydı o bebeğe gönderirdim ama nasip değilmiş demek
Süt bankası kurulsa güzel olur

Tüm sayfalar yüklendi.