Anne yanı beşik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Sunny tarafından oluşturulan Anne yanı beşik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Anne yanı beşik
Konbuyu başlatan Sunny
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Sunny

Kayıtlı Üye
rank

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
https://www.e-bebek.com/baby-plus-s...1U52pHtxaDyPAeJ1YtsxV0QJebsWFKBgaAnu4EALw_wcB

Kızlar bu ürün indirime girmiş gibi gösteriyor. Eskiden de bakıyordum ama eski fiyatı hatırlamıyorum. İndirimde mi gerçekten?

Bir de alınmalı mı sizce ne dersiniz? Ikea beşik var, ayrıca park yatak da var. Ama bu çok işe yarıyor emzirme döneminde diyen de var hiç gerek yok diyen de var.

Ne diyorsunuz?
Fiyat olarak bilmiyorum ama alsan da fazla kullanamazsın bence o kadar büyük değil çünkü. Odan da yer varsa biraz daha büyük alsan daha iyi olur. Benim beşik büyük pişman olmadım hiç kullanışlı. Şimdi 2.ci bebeğim içinde yatıyor sağlam beşik.

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Fiyat olarak bilmiyorum ama alsan da fazla kullanamazsın bence o kadar büyük değil çünkü. Odan da yer varsa biraz daha büyük alsan daha iyi olur. Benim beşik büyük pişman olmadım hiç kullanışlı. Şimdi 2.ci bebeğim içinde yatıyor sağlam beşik.
Yerim var aslında ama şeyi anlamadım. Anne yanı al ama daha büyük al mı diyorsunuz?

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
https://www.e-bebek.com/baby-plus-s...1U52pHtxaDyPAeJ1YtsxV0QJebsWFKBgaAnu4EALw_wcB

Kızlar bu ürün indirime girmiş gibi gösteriyor. Eskiden de bakıyordum ama eski fiyatı hatırlamıyorum. İndirimde mi gerçekten?

Bir de alınmalı mı sizce ne dersiniz? Ikea beşik var, ayrıca park yatak da var. Ama bu çok işe yarıyor emzirme döneminde diyen de var hiç gerek yok diyen de var.

Ne diyorsunuz?
Ikea beşik ve park yatak varsa hiç alma canım sonra kullanılmıyor fazla olunca bir köşede kalıyor diğerleri yeterli olur 😊

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yerim var aslında ama şeyi anlamadım. Anne yanı al ama daha büyük al mı diyorsunuz?
Sen bilirsin tabi ama benimki normal beşik ama baş ucumda hemen. Çevremde de anne yani beşiğini kıllanan olmadı ondan bir fikrim yok. Ama şöyle düşüne biliriz sana alışır her uyuduğunda seni ister yanında. Olmadığın zamanlar hisseder uykuları kısa sürer uyanır hemen. Büyüyünce de seninle uyumak ister yatağını ayıramazsın sorun yaşaya bilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.