Sorum var Anneler acil bakarmisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan Anneler acil bakarmisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler acil bakarmisiniz?
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
selam anneler nasilsiniz?bilen biliyo bebegim 2 aydi boyle.doktor bi suru ilac verdi salik ocagi aynen oyle yapti.ama bir turlu gecmiyo ne yapayim ben🥺 yeniden doktora gitmemiz icin randuvumuza daha var.kollari bu sekilde baska bi yerde yok.su cicegine kadar kremler surdum ama bi caresi yok

Ekli dosyalar

• IMG_20230727_122012.jpg
    IMG_20230727_122012.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 48

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
selam anneler nasilsiniz?bilen biliyo bebegim 2 aydi boyle.doktor bi suru ilac verdi salik ocagi aynen oyle yapti.ama bir turlu gecmiyo ne yapayim ben🥺 yeniden doktora gitmemiz icin randuvumuza daha var.kollari bu sekilde baska bi yerde yok.su cicegine kadar kremler surdum ama bi caresi yok
Alerji testi yapıldı mı bebeğine canım hic

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Cocuma dezenfektan felan sür yatarken sinek yiyordur çocuğu nu benim vücudumda öyle çıkıyor en sonunda tursil le yikanicam

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
inseAllah canim.cocuk dogdu dogali 8 ayina girdi saglam yerini goremedim ya.bi Allahin kulu normal doktor neden rastimiza cikmazki
Şimdiki doktorlar vurdum duymaz kuzum inan hiç bir şekilde umursamiyolar iyi bir doktora şuan bu dönemde denk gelmek şans eseri veli nimet gibi birşey özele mi gidiyorsun devlete mi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun. Dermatoloji bölümüne götür canım alerji gibi duruyor yakından görmediğim için egzemaya da benzettim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar