Sorum var Anneler bakarmisiniz resimli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan Anneler bakarmisiniz resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bakarmisiniz resimli
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Simdiden ozur diliyorum.bebegim 8nci ayina yeni girdi.20 gunden bir pipisini temizlerim ki tuz oluşmasin simdi boyle bisey gordum sivilciye benzetdim.kotu bisey varmi sizce?yalniz anneyim akraba falan kimsem yok diye sizlere yaziyorum her durumumu😔

Ekli dosyalar

• IMG_20230801_064023.jpg
    IMG_20230801_064023.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 71

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Simdiden ozur diliyorum.bebegim 8nci ayina yeni girdi.20 gunden bir pipisini temizlerim ki tuz oluşmasin simdi boyle bisey gordum sivilciye benzetdim.kotu bisey varmi sizce?yalniz anneyim akraba falan kimsem yok diye sizlere yaziyorum her durumumu😔
Doktoruna danıştinmi canım

Sünnet yapilmamisa ondandır cnm sünnet yapilmaliki bebekte rahatlasın içindeki mikrop ciksin

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Böyle durumlarda sünnet ediliyor canım doktor görsün gecen ay igdir devlet hastanesine goturdugumde dediler 1 yas ustu yapiyoruz😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı haberlelrle inşallah canım
boticon sur dedi gelen aya sunnet yaptiricam

Bazı durumlarda sünet olmalı inşallah iyi haber alırsın
gelen ay yaptiricaz😔

gelen ay sunnet olucak

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.